Stanislav Černák Rôzne

Obľúbené miesta poslankyne Balkovičovej: Zvolen má potenciál chytiť ľudí za srdce

Obľúbené miesta vo Zvolene a jeho okolí majú aj známe osobnosti. V našom seriáli o miestach, kde radi trávia svoj voľný čas známe tváre mesta, sme vyspovedali tentokrát mestskú poslankyňu Lenku Balkovičovú.

Ilustračný obrázok k článku Obľúbené miesta poslankyne Balkovičovej: Zvolen má potenciál chytiť ľudí za srdce
Zdroj: Webnoviny.sk

Ako nám prezradila zvolenská mestská poslankyňa za Centrálna mestská zóna Západ, členka komisie financií, majetku a podnikania a členka komisie sociálnych vecí, zdravotníctva a rozvoja bývania Lenka Balkovičová, naša otázka s jej obľúbenými miestami vo Zvolene v nej vyvolala naozaj dlhé zamyslenie.

„Vo Zvolene a v jeho okolí zbožňujem miesta, kde cítim silnú spolupatričnosť Zvolenčanov a v danej chvíli z nich vyžarujúce chvíle osobného šťastia,“ prezradila. Samozrejme ani u Lenky Balkovičovej to nie je jedno miesto.

„Rada mám výstup na Pustý hrad s výhľadom na krásy okolitej krajiny, zamrznutú priehradu, na ktorej sa zídu Zvolenčania pri korčuľovaní, ľadovú plochu na Námestí SNP, na ktorej je celú zimu rušno a ktorú stále považujem za to najlepšie, čo sa pre občanov za posledné roky urobilo,“ nechala sa počuť Balkovičová.

Ale to nie je všetko. „Svoje čaro má aj Zvolenský zámok a to najmä počas koncertov a divadelných predstavení. Taktiež evanjelický kostol počas vianočného koncertu základnej umeleckej školy,“ doplnila poslankyňa a pokračovala, „Zvolen má veľký potenciál chytiť ľudí za srdce a to nielen rodákov…“

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM