Jakub Forgács Rôzne Správy

O titul NAJ obec bojujú aj dedinky z okolia Zvolena. Týmto sa zatiaľ darí najlepšie

Aj vy môžete zahlasovať za najkrajšiu obec v našom regióne. Pozrite, ktorí traja zástupcovia z nášho okresu sú zatiaľ na najvyšších priečkach.

Ilustračný obrázok k článku O titul NAJ obec bojujú aj dedinky z okolia Zvolena. Týmto sa zatiaľ darí najlepšie
Zdroj: TASR

Internetový portál Slovakregion aj tento rok vyhlásil súťaž o Najkrajšie mesto a obec Slovenska. Odštartovala prvého apríla. My sme nahliadli na aktuálny stav dediniek v okolí Zvolena. Zahlasujte za tú vašu naj.

V zozname je 2 785 dediniek, na úplne prvom mieste je zatiaľ obec Sedliacka Dubová, za ňou sa nachádzajú Smižany a prvú trojicu uzatvára dedina s názvom Nižná.

Naj zo Zvolenského okresu

Zaostrili sme na obce z nášho okresu. Najvyššie z nich sa v priebežnom rebríčku držia Pliešovce, ktorým v konkurencii takmer 2 800 obcí patrí 26. miesto. 90. priečka patrí dedinke Veľká Lúka a na 107. mieste sa nachádza Sielnica.

Ako sa zapojiť do hlasovania?

Do konca súťaže je však ešte ďaleko, a tak aj vy svojím hlasom môžete prispieť k umiestneniu vašej obľúbenej obce. Zahlasovať za niektorú z nich môžete na www.slovakregion.sk. Hlasovať však môžu len registrovaní užívatelia, ktorí kompletne vyplnia registračné údaje.

Víťazom sa stane dedinka, ktorá počas trvania súťaže získa najviac hlasov a zároveň bude mať najviac užívateľov odovzdávajúcich hlas. Výsledky súťaže budú známe 6. novembra tohto roku. Sledujte nás preto aj na našom facebookovom profile.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM