Jakub Forgács Rôzne Správy

Nicol (20) zo Sliača bojuje o titul Fotomodelka Európy. Medzi najkrajšími nie je prvýkrát, FOTO

Sliačanka Nicol Urdová sa prebojovala do finále prestížnej súťaže krásy. Čomu sa najradšej venuje vo voľnom čase a čo hovorí na svoje súperky? Viac prezradila v rozhovore...

Ilustračný obrázok k článku Nicol (20) zo Sliača bojuje o titul Fotomodelka Európy. Medzi najkrajšími nie je prvýkrát, FOTO
8
Galéria
Foto: František Michálek

Súťaž Fotomodelka Európy už pozná tohtoročné finalistky. Jednou z nich je aj študentka Nicol Urdová (20). Mladú krásku zo Sliača sme pre vás vyspovedali v rozhovore. Čo všetko nám o sebe prezradila?

Čo ťa motivovalo prihlásiť sa do tejto súťaže?

Hlavne možnosť skúsiť niečo nové, spoznať celý tím aj dievčatá. Celá súťaž začala v lete, čo je podľa mňa najlepší čas sa tomu naplno venovať. Myslím si, že je to skvelá možnosť nadobudnúť nové skúsenosti a zážitky. Predovšetkým ma to naučilo byť disciplinovaná, zodpovedná a trpezlivá, pretože každé jedno fotenie si vyžaduje práve tieto tri vlastnosti.

Mala si už predtým nejaké skúsenosti s modelingom?

Áno, samozrejme. Modelingu sa venujem aktívne 4 roky. Mám za sebou rôzne fotenia aj prehliadky. Dokonca som sa zúčastnila v minulosti súťaže krásy, kde som sa tiež dostala medzi finalistky. Práve preto som sa zúčastnila Fotomodelka Európy, aby som mohla opäť zlepšovať svoje skúsenosti a naučiť sa ďalšie.

Prebojovala si sa do finále. Aké si mala pocity po tom, ako si sa to dozvedela?

Bola som veľmi šťastná. Dievčat sa určite veľa zapojilo a ja som rada, že som práve jednou z finalistiek. Ten pocit je neopísateľný keď viete, že na sebe tvrdo pracujete a nakoniec sa to vždy aj ukáže.

Pripravuješ sa na finále aj nejako špeciálne?

Od toho, ako som sa stala finalistkou, samozrejme, venujem príprave viac času. Snažím sa pravidelne cvičiť aj stravovať, pretože to je podľa mňa základ. Učím sa tiež aj modelingové pózy, ktoré sú na fotenia pre mňa potrebné, pretože potom viem, ako správne stáť pred objektívom.

Mala si už možnosť spoznať svoje súperky lepšie?

Áno, s niektorými som sa aj viac skamarátila. Našli sme si spoločné koníčky a často na fotenia cestujeme spolu. Snažíme sa navzájom podporovať a pomáhať si.

Čo na doterajší úspech v súťaži hovoria tvoji blízki?

Hlavne moji rodičia a starí rodičia sú nadšení. Veľmi ma v tom podporujú a držia mi palce, aby všetko dopadlo čo najlepšie. Vždy sa tešia z nových fotiek, ktoré im zakaždým ukazujem.

A čo priateľ, podporuje ťa tiež?

Aj u neho mám veľkú podporu. Dokonca sa prišiel pozrieť aj na jedno fotenie. Je na mňa pyšný a do fotiek sa vždy zamiluje.

Máš nejaký recept na krásu či dokonalú postavu?

Podľa mňa je krása u každého iná. Hlavne je dôležité sa o seba starať a dopriať si občas aj relax. Na dokonalú postavu asi najviac zaberá cvičenie a strava.

Je modeling tým, čomu by si sa chcela venovať aj v živote alebo máš iné sny?

Modeling je koníček, ktorý by som chcela, aby prerástol až na plnohodnotnú prácu. Ale na to je potrebné vynaložiť ešte viac úsilia. Som cieľavedomá osoba a budem sa snažiť to dosiahnuť. Okrem toho by som chcela dokončiť vysokú školu a byť samostatná a zabezpečiť sa do budúcna.

Ako najradšej tráviš voľné chvíle?

Najradšej s mojimi kamarátkami, priateľom a rodinou. Rada sa venujem aj tvorivej činnosti. Blogujem, rada fotím a zaujímam sa o fashion a beauty svet.

Ak by ste chceli krásku zo Sliača s číslom F12 podporiť, pokyny pre hlasovanie o najsympatickejšiu fotomodelku ročníka 2019 nájdete TU!

Zábery krásnej finalistky si môžete pozrieť v priloženej fotogalérii!

Finalistka súťaže Fotomodelka Európy: Krásna Nicol zo Sliača
8
Galéria
Foto: František Michálek
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM