Jakub Forgács Krimi

Nepríjemný zážitok policajtov vo Zvolene: Čelili nadávkam aj vyhrážkam, FOTO

Policajti zastavili vodiča, ktorý mal krátko pred tým na jednej z križovatiek vo Zvolene cez otvorené okno svojho vozidla vykrikovať na hliadku. Čo nasledovalo potom?

Ilustračný obrázok k článku Nepríjemný zážitok policajtov vo Zvolene: Čelili nadávkam aj vyhrážkam, FOTO
2
Galéria

Policajti zastavili vodiča, ktorý mal krátko pred tým na jednej z križovatiek vo Zvolene cez otvorené okno svojho vozidla vykrikovať na hliadku, v ktorej policajt vo vozidle dostával pokyny k ďalšiemu plneniu jeho služobných úloh. Informovala o tom banskobystrická krajská policajná hovorkyňa Petra Kováčiková.

„Po zastavení vodič vystúpil z vozidla a povýšeneckým správaním pristúpil k policajtom a začal im hrubo a vulgárne nadávať. Následne predložil hliadke doklady a vo vulgarizmoch pokračoval ďalej. Následne si vyhotovil aj "selfie“ fotografiu, s ktorou sa neskôr „pochválil“ aj na sociálnej sieti," uviedla Kováčiková.

„Po tom, ako policajti arogantnému vodičovi doklady vrátili, "rozlúčil“ sa s nimi povýšeneckými vyhrážkami a zakončil to opäť vulgárnym slovníkom," spomenula hovorkyňa.

„Žiaľ aj takíto ľudia sú medzi nami a nie vždy je jednoduché pochopiť ich správanie, či myšlienkové pochody. Aj o tom je ale práca polície,“ dodala Kováčiková so slovami, že udalosť je preverovaná zatiaľ ako priestupok.

V OBRAZOCH: Policajti vo Zvolene čelili arogancii, nadávkam aj vyhrážaniu sa
2
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM