Jakub Forgács Rôzne Správy

Hľadá sa naj obec Slovenska. Týmto 3 dedinám Zvolenského okresu sa zatiaľ darí najviac

O titul naj obec Slovenska bojujú aj dediny z nášho okresu. Ktoré sa pár dní pred koncom súťaže držia na najvyšších priečkach?

Ilustračný obrázok k článku Hľadá sa naj obec Slovenska. Týmto 3 dedinám Zvolenského okresu sa zatiaľ darí najviac
5
Galéria
Zdroj: TASR

Súťaž o naj obec Slovenska 2017, ktorú vyhlásil internetový portál Slovakregión sa blíži k svojmu záveru. Zápolenie odštartovalo prvého apríla a možnosť hlasovať ľudia majú už len do konca októbra. V úplnom finiši súťaže sme sa pozreli na predbežný rebríček a najlepšie umiestnené obce z nášho okresu.

O titul naj obec bojuje dokopy 2785 obcí z celého Slovenska a momentálne sa na vrchole rebríčka nachádza Halič. Druhá priečka aktuálne patrí obci Vinodol a priebežnú top trojku uzatvára minuloročný víťaz, obec Smižany.

Zamerali sme sa však aj na ďalšie dediny nášho okresu. Krásne sa darí Pliešovciam na 57. mieste, ale aj Sielnici, ktorá sa zatiaľ drží na 148. priečke. Trojicu aktuálne najúspešnejších obcí Zvolenského okresu uzatvára Lieskovec (287. miesto).

Poradie sa však môže ešte neustále meniť a prispieť k tomu môžete aj vy svojím hlasovaním na webovej stránke www.slovakregion.sk. Hlasovať môžu len registrovaní užívatelia. Každý užívateľ musí mať kompletne vyplnené registračné údaje. Registrácia je bezplatná a nezaväzujúca. Definitívneho víťaza spoznáme 6. novembra 2017.

Pozrite si v priloženej fotogalérii zábery z aktuálne najúspešnejších Pliešoviec!

Foto: ilustračné

Obec Pliešovce v OBRAZOCH
5
Galéria
Zdroj: TASR
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM