Tlačové správy

Ďalšie prvenstvo SWANu: Službu LTE doma už ponúka vo všetkých krajských mestách

SWAN sa stal prvým telekomunikačným operátorom, ktorý pokryl všetky krajské mestá na Slovensku pevným LTE internetom pre domácnosti. Okrem toho na mape pokrytia pribudlo sedem nových miest: Banská Bystrica, Hlohovec, Košice, Nové Mesto nad Váhom, Prešov, Trenčín a Zvolen.

Ilustračný obrázok k článku Ďalšie prvenstvo SWANu: Službu LTE doma už ponúka vo všetkých krajských mestách
Zdroj: Dnes24.sk

„So službou LTE doma sa posúvame stále východnejšie. Okrem Banskej Bystrice a Trenčína ju už ponúkame aj v Košiciach a Prešove. Služba je tak dostupná už vo všetkých ôsmych krajských mestách,“ povedal riaditeľ pre stratégiu SWAN, a. s., Jozef Lasz.

SWAN od spustenia služby eviduje stovky spokojných zákazníkov v desiatkach miest, ktorí môžu od mája využívať aj nový produkt z radu LTE doma. K produktom LTE doma s prívlastkami S a L, pribudol pred niekoľkými dňami ďalší s názvom LTE doma M. Ten poskytuje kvalitný internet za cenu 14,99 € a maximálnu dosiahnuteľnú rýchlosť až 25/2 Mbit/s. Okrem toho SWAN pri produkte LTE doma S rovnako od mája navýšil maximálnu rýchlosť z 6/1 Mbit/s na 12/1 Mbit/s.

Telekomunikačný operátor sa stále drží svojho plánu a sľubuje do konca roka pokryť LTE technológiou každé okresné mesto. Aktuálne je vysokorýchlostný internet pre domácnosti dostupný pre obyvateľov už 28 miest a 125 obcí z celého Slovenska.

SWAN pokrýva vysokorýchlostným internetom, ktorý prináša najmodernejšia LTE technológia, tieto mestá:

Bratislava Nitra
Bánovce nad Bebravou Nové Mesto nad Váhom
Banská Bystrica Nové Zámky
Čadca Pezinok
Dubnica nad Váhom Prešov
Dunajská Streda Púchov
Galanta Senec
Hlohovec Sereď
Komárno Stará Turá
Košice Topoľčany
Kysucké Nové Mesto Trenčín
Malacky Trnava
Martin Žilina
Modra Zvolen

Produkt LTE internet rieši častý problém obyvateľov nielen rodinných domov, ktorí mali doteraz k dispozícii iba internetové pripojenie cez DSL či Wifi, pretože optický internet nebol v mieste ich bydliska dostupný. Technológia LTE im umožní „surfovať vzduchom“ a navyše ich nečaká žiadna rozkopávka či zložitá inštalácia kabeláže.

Dostupnosť služby na konkrétnej adrese si môžu zákazníci overiť vo všetkých SWAN CENTRÁCH alebo zavolaním na linku zákazníckej starostlivosti na tel. č.: 0650 123 456. Pro­dukt si môžu zákazníci kúpiť na predajných miestach SWANu alebo objednať prostredníctvom webovej stránky www.swan.sk.

(PR) – Za obsah zodpovedá objednávateľ tejto tlačovej správy. Zdroj foto: SWAN

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM