Hokej Šport

Zmeny pred play-off: Indiáni s novou trénerskou dvojicou, VIDEO

Ešte stále relatívne nový žiarsky tím čaká skúška ohňom - play-off. Klub ešte pred začiatkom stihol ohlásiť niekoľko zmien.

Ilustračný obrázok k článku Zmeny pred play-off: Indiáni s novou trénerskou dvojicou, VIDEO
Zdroj: promosport.sk

HKM MŠK Žiar nad Hronom stojí pred veľkou výzvou. Vedenie indiánov zvolalo pred pred blížiacim sa play-off 2. hokejovej ligy tlačovú besedu, na ktorej predstavilo nové tváre a načrtlo najbližšie plány.

Prezident klubu Ján Baran hneď v úvode poďakoval bývalému trénerovi Pavlovi Igrínimu za dobre odvedenú prácu. Ako ozrejmil, dôvodom toho, že sa cesty klubu a Igríniho rozišli, boli rozdielne názory, napriek tomu to však bolo v dobrom. ,,Aj toto patrí k hokejovému životu," dodal Baran. Novým trénerom je Lukáš Opáth a jeho asistentom Marek Janík.

,,Lukáš Opáth má skúsenosti z fínskej ligy i zo zámoria, chcel by som, aby presne toto prezentoval aj v našom klube," uviedol Baran pri predstavovaní nového trénera.

Novinárom sa okrem funkcionárov prihovorila aj nová trénerská dvojica. Ako uviedol Opáth, v Žiari sa už od prvého dňa cíti dobre, k nášmu hokeju má totiž blízko.

,,Som veľmi rád, že ma klub oslovil, mám k tomuto klubu vzťah už od detstva, keď som sem chodil hrávať z Prievidze. Vždy tu boli skvelí ľudia," poznamenal novopečený tréner.

Viac z tlačovej besedy pred play-off si pozrite v priloženom videu.

Zdroj: YouTube.com

Nenechajte si ujsť viac noviniek zo Žiaru a okolia a sledujte nás aj na Facebooku a Instagrame.

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM