Martin Károly Kultúra

Žiarčanov budú na bále zabávať herci z televíznej Partičky

Lukáš Latinák, Dano Dangl a Juraj Kemka budú účinkovať v programe Bálu Žiarčanov, ktorý sa uskutoční 18. januára. Bál Žiarčanov tento rok nahradí doterajší mestský ples v róbach a okrem hercov z televíznej Partičky sa hostia môžu tešiť i na ďalší bohatý program a tombolu.

Ilustračný obrázok k článku Žiarčanov budú na bále zabávať herci z televíznej Partičky
Zdroj: Dnes24.sk

Bál Žiarčanov bude príjemný spoločenský večer kabaretného štýlu. Okrem hercov z Partičky bude hostí zabávať Black band Petra Apolena a pripravená je tradičná tombolová hra o atraktívne ceny,“ doplnila program zástupkyňa riaditeľky Mestského kultúrneho centra v Žiari nad Hronom Alena Kršiaková. Organizátori si pripravili aj zaujímavú hudobnú hru pre divákov, kedy sa každý z nich nachvíľu stane muzikantom.

Ako doplnila Kršiaková, novinkou je aj zmena stolovania. „Vytvorili sme nový plánik stolovania sály. Stoly budú štvor-, šesť- a osemmiestne. Táto zmena poskytne väčší komfort pri sedení i pohybe v sále.

Najpodstatnejšou zmenou, ktorú avizujú organizátori bálu, je podstatne znížené vstupné. „Veríme, že všetky tieto zmeny diváci ocenia a že Bál Žiarčanov bude nielen prvou atrakciou v roku, ale aj tou najlepšou. Vstup na akciu je v spoločenskom oblečení. Partička príde na rad o polnoci,“ uzavrela Kršiaková.

Bál Žiarčanov organizuje Mestské kultúrne centrum (MsKC) v Žiari nad Hronom a uskutoční sa v Estrádnej sále MsKC od 19.00 h.

Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM