Barbara Dallosová Rôzne Správy

Žiadosť o ruku ako z rozprávky: Žiarčanka Sofia (23) neverila vlastným očiam, VIDEO

Na originálnej žiadosti o ruku pracoval mladý ženích celý rok, jeho nastávajúca pritom nič netušila. Pozrite si video, ktoré všetko vysvetľuje.

Ilustračný obrázok k článku Žiadosť o ruku ako z rozprávky: Žiarčanka Sofia (23) neverila vlastným očiam, VIDEO
4
Galéria
Zdroj: súkr. archív

Sofia Parničan Fabová a Marko Parničan sú už svoji. Áno si povedali v Žiari nad Hronom pred niekoľkými dňami. Za tým, ako sa z mladých zaľúbencov stali manželia, sa ale ukrýva naozaj originálny príbeh.

Ako vysvetľuje Zvolenčan Marko, mal predstavu o jedinečnej a kreatívnej žiadosti o ruku a tak sa rozhodol, že svoju priateľku nepožiada raz, ale bude tak robiť potajmä počas celého roka.

,,Vytvoril som skladbu, v ktorej ju žiadam o ruku a jej celý text som preniesol na malé kartičky. S týmito kartičkami v ruke som ju nenápadne fotil keď nič netušila, alebo spala a to počas celého roka a hlavne cez všetky pre nás významné dátumy. Fotky som následne upravil, vytlačil, spravil z nich album, zinscenoval situáciu a ukázal jej ho pri romantickej atmosfére v deň zásnub," ozrejmuje Sofiin čerstvý manžel.

Do Markových plánov sa zapojili aj rodičia budúcej nevesty a vďaka dômyselnému plánu Sofia nič netušila do poslednej sekundy. Po príchode na chatu, kde ju zavolali, zostala v šoku. Nevedela ani, že na mieste bude jej priateľ. Bolo jej povedané, že je niekde na akcii.

,,Otvorila som dvere a ostala som stáť ako zamrznutá. Nemohla som uveriť tomu, čo vidím. Bolo to ako z rozprávky. Ako sen. Nedokázala som povedať ani slovko. Keď si klakol a opýtal sa ma či si ho vezmem „do Kerestúra“, iba som prikývla. Stále nemôžem uveriť tomu, že pre mňa niekto urobil niečo takéto," spomína si dojatá nevesta.

,,Vždy som si myslela, že také veci sa dejú iba v amerických filmoch. Stále neverím tomu, že takýto chlapec skotočne môže existovať. Duplom tomu, že je môj," dodáva mladomanželka.

Pozrite si videoklip Chcem ťa vidieť v bielom, ktorý je výsledkom Markovho ročného snaženia.

Zdroj: YouTube.com
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM