Katarína Reiterová Kultúra

Koncert speváckej legendy: Zaspomínajte si na mladosť s Petrom Spáleným

V žiarskom MsKC sa chystá jeden nezabudnuteľný koncert. V divadelnej sále vstúpi legendárny Petr Spálený. Tak si poďte zaspomínať na mladosť s jeho piesňami Až mě andělé či Plakalo bejby aj vy.

Ilustračný obrázok k článku Koncert speváckej legendy: Zaspomínajte si na mladosť s Petrom Spáleným
Foto: Katarína Reiterová

Ako nám povedal producent MsKC Janko Kulich koncert Petra Spáleného trvá asi 90 minút. „A začína hneď veľkými hitovkami ako sú Podivné hry lidí, Kdybych já byl kovářem, Pegy, Dáma pri tele či Je to trest,“ dopĺňa producent informácie o koncerte, ktorý sa bude konať už tento mesiac. „Medzi piesňami komunikuje s divákmi, spomína na vtipné príhody, ktoré sa mu stali, ale divákom ponúkne aj novšie piesne ako sú Obyčejná žena či Baby,“ uvádza ďalej Kulich.

Petr Spálený však nezabudne zaspievať ani ďalšie staré hitovky ako Když ji potkáš, Dítě štěsteny, Josefína. Záver koncertu vždy patrí Andělúm a Plakalo baby. Mnoho spevákov má svoje „hviezdne“ maniere. Petr Spálený je však skromný a nenáročný človek. „Maniere nemá a ani žiadne požiadavky. Je len rád, keď nie je v šatni zima,“ dodáva producent MsKC Janko Kulich, ktorý so svojou kapelou bude hosťom tohto večera a zaspieva niekoľko svojich skladieb.

Koncert Petra Spáleného sa bude konať v Divadelnej sále MsKC už 26. marca o 19.00 hodine. Vstupné je 13 eur v predpredaji a 15 eur v deň koncertu. Pred koncertom si budete môcť kúpiť aj CD Petra Spáleného, ktoré vám rád osobne podpíše. „Po koncerte Petr Spálený nebude spať v Žiari, odchádza do Čiech, pretože o dva dni tam má ďalší koncert,“ hovorí na záver producent MsKC.

(Foto zdroj: MsKC)

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM