Katarína Reiterová Rôzne

VIDEO: Pozrite si aktuálnu ponuku realít...

Žiarska realitka Reality Service ponúka dom v Hliníku nad Hronom a byt na Etape za super cenu. Pozrite si video.

2,5 izbový panelový byt na Etape (Žiar nad Hronom)

2,5-izbový panelový byt s plastovými oknami o výmere 67 m2 sa nachádza na sídlisku Etapa, na Ulici Novomeského v Žiari nad Hronom. Byt na štvrtom poschodí s výťahom je čiastočne zrekonštruovaný. V izbách je položená laminátová podlaha, v kuchyni a na chodbe PVC krytina. V jednej z izieb je vstavaná skriňa. Kúpeľňa so sprchovým kútom a samostatné WC sú čiastočne zrekonštruované. Byt má okrem dvoch izieb komoru, ktorú je možné zariadiť na ďalšiu izbu. K bytu prináleží jedna pivnica. Panelový dom zatiaľ neprešiel rekonštrukciou. Poloha bytu je blízko centra mesta s dobrou občianskou vybavenosťou. Mesačné náklady za byt pre jednu osobu sú 130 EUR.

Pôvodná cena bytu bola 39.000 EUR. Cena bytu teraz je 31.990 EUR.

[size=18]Pozrite si video![/size]

Rodinný dom v Hliníku nad Hronom

Rodinný dom v Hliníku nad Hronom sa nachádza v strede obce, na sídlisku Priehradka, v tichej a slnečnej ulici. Dom je v pôvodnom stave, s tromi izbami a tromi komorami, kuchyňou, kúpeľňou a samostatným WC. Strecha domu, drevené okná, vstupné a interiérové dvere, PVC podlahy, omietky a elektrické rozvody sú tiež pôvodné. Dom je čiastočne podpivničený a podkrovie nie je obývateľné. K domu prináleží jedna hospodárska budova a jedna samostatne stojaca garáž. Vykurovanie je plynové a na pevné palivo, kanalizácia verejná. Pozemok s vlastnou studňou má výmeru 925 m2.

Pôvodná cena domu bola 55.000 EUR. Cena rodinného domu v Hliníku nad Hronom je teraz 49.000 EUR.

[size=18]Pozrite si video![/size]

Informácie o týchto a ďalších nehnuteľnostiach nájdete na stránke realitnej kancelárie www.reality-service.sk

V prípade záujmu o obhliadku kontaktujte Bc. Kvetoslavu Antalovú 0905 602 942 alebo Ing. Margarétu Matyášovú 0905 909 908 p­rípade Kanceláriu 045 673 21 52

VIDEO: Pozrite si aktuálnu ponuku realít...
1
Galéria
Reality servis_dom_byt
6
Galéria
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM