Martin Károly Kultúra

V Centre voľného času v Žarnovici strašilo

Slováci slávia Sviatok všetkých svätých, Američania zase Halloween. Niečo z toho halloweenskeho ducha sa však prenieslo aj k nám a tak Mládežnícky parlament v spolupráci s Centrom voľného času v Žarnovici pripravilo pre všetky nebojácne deti podujati

Ani čoby šibnutím čarovného prútika sa miestna Kalvária premenila na miesto plné duchov, bosoriek, princezien, víl a strašidiel. Na jednotlivých rozprávkových stanovištiach boli pre deti pripravené zábavné strašidelné úlohy. Odmenou za ich snahu a statočnosť boli lampióny šťastia, ktoré spolu s rodičmi a organizátormi púšťali na vrchu začarovanej Kalvárie.

Prišli sme sem hlavne kvôli deťom, veľmi sa nám to páčilo, i keď sme si trošku poplakali od strachu, ale celé to bolo veľmi pekne pripravené.“ skonštatovala jedna zo zúčastnených mamičiek. Program ďalej pokračoval pre prihlásené deti v Centre voľného času od 20:00 hod. Pre deti boli pripravené rôzne hry, súťaže i čarodejné nápoje. Najväčším prekvapením večera bola Strašidelná pivnica.“Bál som sa, najmä Bielej pani, ale bolo tu super, ešte by som si to zopakoval.“ prezradil odvážny Samko. Celé podujatie sa organizátorom vydarilo o čom svedčila aj dobrá účasť návštevníkov na podujatí.

Martina Štefanková

Haloween
10
Galéria
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM