Martin Károly Tlačové správy

Už viete, čo dáte svojim deťom pod stromček? Doprajte im tie najlepšie zimné prázdniny, na ktoré nikdy nezabudnú

Výnimočný týždeň môžu zažiť už v januári, ak ich pošlete do zimného tábora. Pripravený je špeciálny zimný program, v ktorom hlavné slovo bude patriť guľovačke a sánkovačke. Skutočná zábava je garantovaná.

Ilustračný obrázok k článku Už viete, čo dáte svojim deťom pod stromček? Doprajte im tie najlepšie zimné prázdniny, na ktoré nikdy nezabudnú
Zdroj: Dnes24.sk

Tábor organizuje OZ Pre Radosť. „Sme neziskové občianske združenie a detské tábory robíme už viac ako 10 rokov. Naše tábory sú nekomerčné, čo znamená, že našim cieľom nie je zarábať na pobytoch vašich detí v tábore, ale poskytnúť im kvalitný program za čo najprijateľnejšie ceny,“ vysvetľuje člen OZ a zároveň hlavný vedúci tábora Rudolf Gróf.

A keďže rok je dlhý a od leta do ďalšieho leta je vždy ďaleko, tento rok pre vás OZ pripravilo NOVINKU. Najlepší zimný tábor s najlepšími vedúcimi v krásnom horskom rekreačnom zariadení Priedhorie-Pružina, iba 15 km od Považskej Bystrice. Prečo teda čakať do leta? Plno zábavy, hier a zážitkov je pre vaše deti pripravených už teraz! Starať sa o ne budú tí najlepší animátori a kvalifikovaný zdravotník. „Naši vedúci v táboroch nie sú náhodní študenti, ktorí si chcú privyrobiť. Je to stabilný tím starostlivo vybraných, vyškolených a zohratých ľudí, ktorí s radosťou venujú deťom svoje osobné voľno,“ hovorí Gróf.

Tábor sa uskutoční v prázdninovom termíne od 1.1. do 6.1. za jedinečnú cenu 99 eur. Doprajte svojim deťom neopakovateľných šesť dní, ktoré určite ešte dlho zostanú v ich spomienkach!

Prihlášku a všetky potrebné informácie nájdete na stránke www.preradost.sk

Do zguľovania! Vidíme sa v januári! :)

Zimný tábor Priedhorie- Pružina
3
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM