Martin Károly Krimi

Tomášovi zo Žiaru ukradli bicykel priamo z paneláku!

Ku krádeži došlo pravdepodobne 28. mája v jednom zo žiarskych panelákov. Nešťastný Žiarčan prosí ľudí o pomoc pri pátraní. Bicykel niekto ukradol zo spoločných priestorov, zámka nebola poškodená.

Ilustračný obrázok k článku Tomášovi zo Žiaru ukradli bicykel priamo z paneláku!
Zdroj: Dnes24.sk

Prosím o pomoc pri pátraní po bicykli: Dema Passo, kotúčové brzdy zn. SHIMANO 160mm aj v zadu, oranžovo strieborný, predný plášt 26×2.25 Barum a zadný 26×2,35 Kenda Kinetics, predný náboj ružovkastý zadý strieborný, tachometer Longus, tažka v strede medzi rámom a na volante,“ napísal na stenu nášho FB mladý Žiarčan.

Tomáš ponúka odmenu

Tomáš tvrdí, že jeho bicykel stál 450 eur, dorábal na ňom kotúčové brzdy za ďalších 350 eur. „Ukradli mi ho zo spoločenských priestorov v bytovom dome pri Žiarčane,“ dodáva. Zámka pri tom nebola poškodená.

Krádež bickykla potvrdila aj krajská policajná hovorkyňa. „Zatiaľ to hodnotíme ako priestupok,“ konkretizuje Faltániová.

Ak ste niekde videli podobný bicykel, alebo ste boli svedkom krádeže, ozvite sa na profil Tomáša, alebo napíšte do našej redakcie. Prípadne poskytnite dôležité informácie prioamo polícii.

Potrebujete pomôcť pri hľadaní?

Ak sa vám stalo niečo podobné, alebo sa vám stratil obľúbený domáci miláčik, napíšte do našej redakcie. Medializácia môže pomôcť.

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM