Martin Károly Tlačové správy

Rýchla akcia: Vymeňte váš starý bicykel za nový CITROËN!

Peter Sagan obhájil zelený dres na Tour de France 2013 a Citroën sa v predaji individuálnym klientom stal v prvom polroku 2013 najrýchlejšie rastúcou automobilovou značkou v prevej dvadsiatke. Len do konca júla tu dostanete slávny odkupný bonus aj za váš starý bicykel!

Ilustračný obrázok k článku Rýchla akcia: Vymeňte váš starý bicykel za nový CITROËN!
Zdroj: Dnes24.sk

Začiatkom júna CITROËN odovzdal 1000. vozidlo, ktoré si zákazníci kúpili od začiatku tohto roka s atraktívnym odkupným bonusom. V rámci tejto akcie mohli kupujúci odpredať svoje staré vozidlo prostredníctvom siete autorizovaných predajcov Citroën na Slovensku, a na základe toho kúpiť nové. Do 31. júla získate plný odkupný bonus aj za starý bicykel.

Akcia pokračuje

Na základe tohto úspechu sa značka Citroën rozhodla nadviazať na túto úspešnú akciu, a preto od júna 2013 opäť uvádza obchodnú akciu s odkupným bonusom. Navyše – odkupný bonus rozširuje na takmer celú modelovú ponuku osobných vozidiel – vrátane nového modelu C-ELYSÉE.

Viac o prebiehajúcej akcii sa dozviete u autorizovaného predajcu značky CITROËN v Žiari nad Hronom, na Priemyselnej ulici. Kontakty nájdete TU.

Nové technológie za dostupné peniaze

Značka Citroën je kreatívnou a dynamickou značkou, ktorá prináša nové technologické riešenia, ohľaduplné k životnému prostrediu. Kvalitné, výkonné a úsporné motory s nizkou spotrebou paliva a s nizkym obsahom emisií, inovatívne technologické riešenia – FAP časticový filter, mikrohybridná technológia so systémom Stop&Start novej generácie, hybridný pohon vozidla DS5, nová generácia benzínových motorov – to všetko sú príspevky značky Citroën k ochrane životného prostredia. 1000 nových vozidiel Citroën s využitím Odkupného bonusu tak výrazne prispieva k ochrane životného prostredia, ale aj k omladeniu priemerného veku automobilového parku na Slovensku. Značka CITROËN.

CITROËN sa zrodil pred 90-timi rokmi pod Eiffelovou vežou vo Francúzsku. CITROËN je kreatívnou a dynamickou značkou, ktorá v roku 2010 uviedla na trh líniu DS, novú líniu prémiových produktov, ktorá sa dnes skladá z modelov CITROËN DS3, DS4 a DS5. CITROËN, silný vďaka „Créative Technologie“, má v ponuke dve plne elektrické vozidlá, modely využívajúce mikrohybridnú technológiu e-HDi a „Full hybrid“ – Hybrid4. Značka je technologickým priekopníkom, čo dokazuje aj 7 titulov majstra sveta v kategórii konštruktérov vo WRC. Značka prináša inovácie aj v oblasti služieb s CITROËN MULTICITY. CITROËN, to je 10 000 kontaktných miest pre klientov, prítomnosť v 90 krajinách a 1 265 000 vozidiel predaných v roku 2012.

Zdroj: Global24

1000 odovzdaných vozidiel CITROËN: Akcia na odkupný bonus pokračuje!
5
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM