Marcel Mojžiš Krimi

Reťazová nehoda 3 áut, FOTO z miesta: Octavia nabúrala do Kie, tá sa čelne zrazila so Seatom!

V susednom okrese došlo k dopravnej nehode až troch áut. Podľa polície Škoda Octavia prešla do protismeru a zachytila oproti idúcu Kiu Rio, tá následkom zrážky prešla do protismernej časti cesty, kde sa čelne zrazila so Seatom Altea. Pozrite si fotky z miesta.

Ilustračný obrázok k článku Reťazová nehoda 3 áut, FOTO z miesta: Octavia nabúrala do Kie, tá sa čelne zrazila so Seatom!
Zdroj: Policajný zbor SR

Zvolenskí policajti objasňujú dopravnú nehodu, ktorá sa stala v utorok ráno o 7.30 hodine, na ceste I/16 v katastri mesta Zvolen.

„36-ročný vodič z Detvy, viedol osobné motorové vozidlo Škoda Octavia v smere jazdy od Detvy na Zvolen, pričom sa plne nevenoval vedeniu vozidla (mikrospánok) a prešiel do protismeru. Ľavou prednou časťou vozidla zachytil oproti idúce auto Kia Rio, ktoré viedol 36-ročný vodič zo Zvolenskej Slatiny. Vozidlo Kia následkom zrážky prešlo do protismernej časti vozovky, kde sa čelne zrazilo so Seatom Altea, ktoré viedol 38-ročný vodič z Hriňovej, jazdiaci v smere jazdy od Detvy na Zvolen,“ povedala krajská policajná hovorkyňa Mária Faltániová.

Tá zároveň uviedla, že pri dopravnej nehode sa zranili vodiči vozidiel Kia a Seat, šofér Kie utrpel zranenia s dobou liečenia do 42 dní a vodič Seatu sa zranil ľahko s dobou liečenia do 7 dní. Škoda na vozidlách je odhadnutá na 15 500 eur. Dychové skúšky na požitie alkoholu boli u všetkých vodičov negatívne.

FOTO z miesta: Reťazová nehoda troch áut
4
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM