Barbara Dallosová Krimi

Nehoda na Dušicky pri cintoríne: Auto nezrazilo chodca, ale ...

Zväčša polícia prináša informácie napríklad o tom, že auto nestihlo zabrzdiť a stalo sa nešťastie. Tentokrát to ale bolo inak. Prečítajte si, čo sa vlastne stalo.

Ilustračný obrázok k článku Nehoda na Dušicky pri cintoríne: Auto nezrazilo chodca, ale ...
Foto: Martin Károly / Zdroj: Dnes24.sk

V sobotný večer bola všade na Slovensku zhustená premávka. Na poriadok dohliadali skoro na každom kroku aj policajné hliadky. V Kremnici sa odohrala kuriózna nehoda.

V aute bol manželský pár s dcérami. Počas dušičkovej soboty prechádzali hlavnou cestou križujúcou Kremnicu. Keď ale autom prechádzali cez ulicu J. Horvátha, naskytol sa im priam strašidelný pohľad. Posádka auta totiž uprostred cesty spozorovala zakrvaveného muža.

Rozbité čelné sklo

,,Keď vodička auta značky Škoda Yeti spozorovala chodca v strede cesty, s vozidlom zastala. Chodec s krvou na hlave sa priblížil k autu a skočil na kapotu. Prevrátil sa a chrbtom spadol na čelné sklo, ktoré sa rozbilo," opísala incident krajská policajná hovorkyňa Mária Faltániová. Podľa jej slov muž po tomto nevysvetliteľnom kroku ešte z kapoty zoskočil a pristúpil k dverám auta. Polícia bola na mieste nehody onedlho.

Totožnosť muža už poznajú

Posádka auta zavolala záchranku aj políciu. Muža sa podarilo identifikovať. ,,Išlo o mladého muža z Kremnice, ktorý sa lieči na schizofréniu," vysvetlila hovorkyňa. Prípad policajti riešia ako priestupok proti majetku, pričom škoda ešte vyčíslená nie je.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM