Barbara Dallosová Rôzne Správy

Nefalšovaná radosť na FOTKÁCH: Útulkáč Olaf vyzerá, akoby sa stále usmieval

Psík odobratý z rómskej osady bol zo začiatku veľmi ustráchaný, dnes je na nepoznanie. Tiež sa vám zdá, že sa doslova usmieva do objektívu?

Ilustračný obrázok k článku Nefalšovaná radosť na FOTKÁCH: Útulkáč Olaf vyzerá, akoby sa stále usmieval
11
Galéria
Zdroj: OZ Strážni anjeli

Približne rok starý psík z miestnej rómskej osady dostal po príchode do žiarskeho útulku meno Olaf. Prvý týždeň pre neho nebol ľahký. Ustráchaný psík potreboval čas, aby pochopil, že ľudia mu nechcú ublížiť. A potom sa z neho stalo hotové zlatíčko.

„Na každého hneď vyskočí a chce sa hladkať. Už sa nebojí ani cudzích ľudí. Olafko je naozaj super dobručký psíček. Každý si ho hneď obľúbi. Je skôr kľudnejšej povahy, i keď aj on sa rád pohrá a pošantí. Ale nejako extra to nepreháňa. Keď sa jeho kamoši hrajú, on sa väčšinou po chvíli od nich oddelí a lažká si,“ opisujú Olafa pracovníci útulku v správe OZ Strážni anjeli.

Olafovou zvláštnosťou je, že takmer stále vyzerá, akoby sa usmieval. Pozrite si jeho rozšantené zábery v priloženej fotogalérii.

Olaf je približne desaťkilový psík, viac už nenarastie. S priateľskými psíkmi a fenkami nemá problém, je vhodný aj k deťom. Na adopciu pôjde odčervený, očkovaný, čipovaný a kastrovaný. V prípade záujmu volajte +421948082206. Viac informácií o Olafovi i ostatných psíkoch určených na adopciu nájdete na facebooku OZ Strážni anjeli.

Nenechajte si ujsť viac noviniek zo Žiaru a okolia a sledujte nás aj na Facebooku a Instagrame.

Chcete mať vždy po ruke aj informácie zo Slovenska či zo sveta? Sledujte Facebook Dnes24.

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM