Barbara Dallosová Krimi Správy

Nabitý večer kremnických policajtov: Jeden vodič horší ako druhý

Hliadka v Kremnici narazila podľa polície hneď na dva podobné prípady v jeden večer. Čítajte, ako sa vodiči vyznamenali.

Ilustračný obrázok k článku Nabitý večer kremnických policajtov: Jeden vodič horší ako druhý
Zdroj: TASR

Polícia v okrese Žiar nad Hronom v jeden deň chytila dvoch vodičov, ktorí sadli za volant podgurážení. O prípade informovala krajská polícia na svojom oficiálnom facebooku.

V jednom prípade šlo podľa polície o Srba (37), ktorý bol hliadkou OO PZ Kremnica zastavený priamo v Kremnici a po dychovej skúške ukázal prístroj viac ako 1,7 promile alkoholu. Netrvalo dlho, a kremnickí policajti riešili podobný prípad znova.

,,V ten istý večer, opäť v Kremnici, zastavila spomínaná hliadka aj vodiča (47), u ktorého bola počas kontroly taktiež zistená prítomnosť alkoholu. Nameraná hodnota u neho predstavovala viac ako 1,8 promile. Obidvaja vodiči boli zadržaní, umiestení do policajnej cely a svoje konanie museli vysvetľovať sudcovi," opisuje polícia.

Muži zákona zároveň vyzývajú k opatrnosti: ,,Prípadov vodičov ovplyvnených alkoholom na cestách napriek neustálym opatreniam neubúda, stále sa nájdu drzí vodiči, ktorí sa nepoučia z tragédií, ktoré neustále pribúdajú a všade sa o nich hovorí. Preto budeme v kontrolách stále pokračovať a pri riešení takýchto „prešľapov“ budeme nekompromisní!"

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM