Martin Károly Šport

KAM ZA ŠPORTOM: Tu je program víkendových športových udalostí

Opäť vám ako jediní prinášame prehľad všetkých víkendových zápasov. V Zimnej Nemak lige sa bude hrať už štvrté kolo, žiarske volejbalistky cestujú na horúcu pôdu do Pezinka. Zaujímavý súboj sľubuje aj zápas hokejbalstov, ktorí privítajú lídra Extraligy.

Ilustračný obrázok k článku KAM ZA ŠPORTOM: Tu je program víkendových športových udalostí
Foto: Martin Károly / Zdroj: Dnes24.sk

FUTSAL

ZIMNÁ NEMAK LIGA

I. LIGA
4. kolo (sobota):
Loptoši – B. Belá (9.00 hod.)
Slaská – Nesia IC (10.00 hod.)
Sršne – Spartakovci (11.00 hod.)
Wartburgovci – Blomquist (12.00 hod.)
Galaktikos – Perla (13.00 hod.)

II. LIGA
4. kolo (sobota, nedeľa):
Prochoťania – FC Horúce strely (sobota o 14.00 hod.)
Žiarčanka – Elroz (sobota o 15.00 hod.)
Sokolíci – L. Vieska (sobota o 11.00 hod.)
FC Sa mi nechce – J. Lehota (nedeľa o 12.00 hod.)
S-Pub – Driapači (nedeľa o 13.00 hod.)

ZIMNÁ LIGA – STARÁ KREMNIČKA
3. kolo (piatok):
Šport Bar – Rajčan (19.30 hod.)
Kanárici – Celebrity (20.00 hod.)
Kanonieri – Medze (20.30 hod.)

STOLNÝ TENIS

EXTRALIGA
5. kolo (piatok o 17.00 hod., nedeľa o 10.00 hod.):
Št. Bane A – Čadca A
Št. Bane A – Ružomberok A

I. TRIEDA
9. kolo (nedeľa o 10.00 hod.):
Žiar B – Kremnica B
Hliník B – Žarnovica A (piatok o 17.30 hod.)
Žaca A – Brehy B
Lutila A – Orovnica A (piatok o 18.00 hod.)
Žarnovica B – Vyhne A

II. TRIEDA
7. kolo (nedeľa o 10.00 hod.):
Žaca B – Hliník C
Horná Ždaňa – Vyhne B (sobota o 17.30 hod.)
ŠKST B. Štiavnica A – Kosorín/Seniori (piatok o 17.00 hod.)
Stará Kremnička A – LN Trade A

HOKEJBAL

EXTRALIGA
17. kolo (sobota o 17.00 hod.):
N-Sport Trend Pohronie – Nitrianski rytieri

VOLEJBAL

EXTRALIGA ŽENY
11. kolo (sobota o 18.00 hod.):
Pezinok – Žiar

I. LIGA VÝCHOD – JUNIORKY
8. kolo (sobota):
B. Bystrica – Žiar

I. TRIEDA JUH – KADETKY
8. kolo (nedeľa o 9., 11.00 hod.):
Žiar – Hnúšťa A

II. TRIEDA JUH – STARŠIE ŽIAČKY
8. kolo ( nedeľa o 9., 11.00 hod.):
Hnúšťa B – Žiar

6-KOVÝ – MLADŠIE ŽIAČKY
8. kolo (nedeľa o 9., 11.00 hod.):
Žiar – Brusno

BASKETBAL

KADETI – VÝCHOD
13., 14. kolo (sobota, nedeľa):
Žiar – S. N. Ves
Žiar – Rožňava

MLADŠÍ ŽIACI
5. kolo (sobota):
Žiar – P. Bystrica

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM