Martin Károly Tlačové správy

Byty na predaj priamo v meste: Pozrite si aktuálnu VIDEO ponuku!

Tentokrát sme sa zamerali na byty priamo v Žiari s výbornou polohou, v dobrých štvrtiach. V aktuálnej ponuke nájdete parádne zariadené byty, ale aj holobyt s výhodnou cenou. Vyberajte medzi prvými!

Ilustračný obrázok k článku Byty na predaj priamo v meste: Pozrite si aktuálnu VIDEO ponuku!
Foto: Martin Károly / Zdroj: Dnes24.sk

2 – izbový tehlový byt s balkónom (video č. 1)

Slnečný dvojizbový tehlový byt s balkónom o výmere 58 m2 sa nachádza v Žiari nad Hronom na Ulici SNP č. 573, oproti budove Gymnázia. Byt na druhom poschodí s novými plastovými oknami je v pôvodnom stave. Kuchyňa je orientovaná na východ, jedna izba na juh a druhá izba s balónom na západ. V izbách sú pôvodné drevené parkety, v kuchyni a na chodbe PVC krytina. K bytu prináležia 3 pivnice, spolu o výmere 12 m2. Obytný dom je čiastočne zrekonštruovaný – nová strecha, zrekonštruovaný vchod. Mesačné platby za byt sú 150 EUR pre 2 osoby. Byt je k dispozícii ihneď.
Cena 2-izbového tehlového bytu s balkónom je 28.990 EUR.

2 – izbový panelový byt s balkónom (video č. 2)

Dvojizbový panelový byt s balkónom v Žiari nad Hronom sa nachádza na ulici Sládkovičova číslo 495, pri nemocnici. Byt na 10. poschodí  výmere 50 m2 je orientovaný na severozápad a je kompletne zrekonštruovaný – plastové okná, stierky, murované jadro, samostatné WC, nová vodo a elektro inštalácia, nové rozvody stúpacích zariadení, v celom byte nová jednotná drevená podlaha, nové radiátory, nové interiérové dvere a nové bezpečnostné dvere. Obytný dom je po čiastočnej rekonštrukcii – nová strecha a zrekonštruovaný vchod. Mesačné platby za byt sú 110 EUR pre 2 osoby.
Cena 2-izbového panelového bytu s balkónom je 35.000 EUR.

3 – izbový penelový byt (video č. 3)

Trojizbový panelový byt v Žiari nad Hronom sa nachádza na sídlisku Pod vŕšky, na Ulici M. Benku číslo 902. Moderne novozrekonštruovaný byt na prvom poschodí o výmere 71 m2 má plastové okná, vstupné bezpečnostné dvere, nové interiérové dvere, novú kuchynskú linku so vstavanými elektrospotrebičmi, murovanú kúpeľňu, novú elektro a vodo inštaláciu, nové stierky a podlahy, znížené stropy s bodovým osvetlením. Byt sa predáva spolu so zariadením. Sídlisko Pod vŕšky, len 10 minút od centra mesta ponúka širokú škálu voľnočasových aktivít – detské ihrisko, obchody a reštaurácie. Tiché prostredie a výborná poloha bytového domu zaručuje príjemné a nerušené bývanie, cca 150 m od prírody. Mesačné platby za byt sú 109 EUR na 2 osoby.
Cena 3-panelového bytu je stanovená dohodou.

3 – izbový panelový byt s loggiou (video č. 4)

Trojizbový panelový byt s presklennou loggiou sa nachádza v Žiari n/Hronom, na Ulici Hviezdoslavova 280. Byt na 6. poschodí má výmeru 69 m2. V rámci kompletnej rekonštrukcie bola prepojená kuchyňa s obývačkou a zamurovaný vchod z chodby do kuchyne. V kuchyni bola osadená nová kuchynská linka so vstavanými elektrospotrebičmi, vymurované jadro so sprchovacím kútom, v spálni vstavaná skriňa, vstupné bezpečnostné dvere. V celom byte je položená plávajúca podlaha, na chodbe a v kúpeľni keramická dlažba. Na chodbe, v kúpeľni a vo WC sú znížené stropy. Kuchyňa a obývačka sú orientované na JV, ostatné dve izby na SZ. K bytu prináleží jedna pivnica.
Cena 3-izbového panelového bytu s loggiou je 59.000 EUR.

Informácie o týchto a ďalších nehnuteľnostiach nájdete na stránke realitnej kancelárie www.reality-service.sk

V prípade záujmu o obhliadku kontaktujte
Mgr. Kvetoslavu Antalovú 0905 602 942
prípadne
Kanceláriu 045 673 21 52

Aktuálna ponuka bytov v Žiari
4
Galéria
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM