Eva Viestová Iné športy

Veľký úspech karatistu Paulínyho na medzinárodných súťažiach

Úspešné obdobie zažíva člen Karate Klubu Revúca Peter Paulíny, ktorý za posledné tri týždne získal dve bronzové medaile na významných medzinárodných súťažiach.

Ilustračný obrázok k článku Veľký úspech karatistu Paulínyho na medzinárodných súťažiach

Slovakia Karate open

Takmer dvesto pretekárov z 35 klubov a z 10 štátov (Slovensko, Česko, Rakúsko, Chorvátsko, Rumunsko, Bulharsko, Grécko, Bielorusko, Estónsko a Venezuela), sa v sobotu 10. novembra predstavilo na prvom ročníku medzinárodného turnaja Slovakia Karate Open, ktorý sa konal v priestoroch najmodernejšieho športového stánku na Slovensku – Zimného štadióna Ondreja Nepelu v Bratislave.

V konkurencii pretekárov sa skvelý úspech podaril pretekárovi Karate klubu Revúca Peter Paulíny, ktorý získal kategórii kumite muži –84kg pekné tretie miesto.

Generali Cup v Čechách

V sobotu 24.11. sa v českom meste Ústí nad Orlicí konal v poradí dvanásty ročník medzinárodného turnaja v karate Generali Cup. Turnaja sa zúčastnilo 255 pretekárov z 55 klubov z Českej republiky, Slovenska, Poľska, Ukrajiny, Maďarska a Rumunska.

V konkurencii zahraničných pretekárov sa nestratil ani člen Karate Klubu Revúca Peter Paulíny, ktorý v kategórii športový zápas kumite muži +80kg ako jediný zástupca zo Slovenska v tejto kategórii vybojoval pekné tretie miesto. Vedenie klubu mu k úspechom úprimne gratuluje.

info a foto : A. Bunjatov, predseda Karate klubu Revúca