Tlačové správy

Tip na knihu: Kráľovná romancí Danielle Steelová nelení aj vo svojich 69 rokoch. Ďalšia knižná novinka je na svete

Danielle Steelová je už značka, nielen bežné meno. Stále je najpopulárnejšou autorkou romantických príbehov na svete a každý jej román je bestsellerom. Vždy sa venuje pálčivej spoločenskej téme.

Ilustračný obrázok k článku Tip na knihu: Kráľovná romancí Danielle Steelová nelení aj vo svojich 69 rokoch. Ďalšia knižná novinka je na svete
Zdroj: Bux.sk

V novinke Country rozoberá problematiku strát a nálezov na pozadí partnerských vzťahov. Detailne opisuje život hlavnej hrdinky Stephanie, ktorá zažíva osobnú drámu. Jej život sa zmenil v zlomku sekundy a Stephanie sa naučí, že najdôležitejší je vždy iba prítomný moment. Nie to, čo bolo a ani to, čo bude. Iba to, čo je – práve teraz.

Domácnosť, manžel, deti, každodenný stereotyp. Takto vyzerá život Stephanie Adamsovej. V podstate jej nič nechýba, ale ona aj tak nie je spokojná. V nefungujúcom zväzku s úspešným právnikom Billom zotrváva už viac-menej iba z povinnosti a kvôli deťom.

Jej päťdesiatdvaročný manžel však nečakane umiera na lyžovačke v Squaw Valley a zrazu sa všetko zmení. Istoty sa zrútili, nič nie je také, aké bolo doteraz. Ani ona sama. Osud ju však prekvapí a náhoda ju privedie do Las Vegas, kde sa zoznámi s populárnym a charizmatickým country spevákom Chasom Taylorom, s ktorým sa pred ňou otvorí iný svet. Ponúka jej život novú šancu? Všetko ukáže budúcnosť, jedným si je však Stephanie istá – prítomnosť si treba užívať naplno…

„Aj keď je Country príbeh celkom ľahko predvídateľný, naozaj som si ho užila do poslednej vety.“ Patricia, Amazon.com

Danielle Steelová oslávi budúci rok okrúhlych 70 rokov. Narodila sa v New Yorku a časť detstva strávila v Paríži, kde jej rodičia patrili k spoločenskej elite. Už ako dieťa pozorovala správanie a zvyklosti príslušníkov bohatej vrstvy, čo neskôr zužitkovala vo svojich románoch.

Na konte má takmer 80 bestsellerov, vyše tucta kníh pre deti, vychovala sedem vlastných detí a dve „vyženené“, má za sebou päť stroskotaných manželstiev, dve nominácie na Zlatý Glóbus, zápis v Guinnessovej knihe rekordov, vlastný parfum, každý rok dve nové knihy na trhu a k tomu päť ďalších rozrobených súčasne… Jej romány sa neustále umiestňujú v zozname najlepšie predávaných kníh. Čítajú ich muži, ženy, starí i mladí v 47 krajinách a 28 jazykoch. Žije v San Franciscu, niekoľko mesiacov v roku trávi s rodinou vo Francúzsku.

Zdroj: Bux.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM