Jakub Forgács Rôzne Správy

Súťaž o NAJ mesto Slovenska sa blíži do finále. Poskočí Revúca ešte vyššie?

Priebežné výsledky internetovej súťaže o NAJ mesto Slovenska 2019 nasvedčujú, že Revúca obsadí krásne miesto. Na ktorej priečke sa aktuálne nachádza?

Ilustračný obrázok k článku Súťaž o NAJ mesto Slovenska sa blíži do finále. Poskočí Revúca ešte vyššie?
Zdroj: TASR

Aj tento rok prebieha súťaž o najkrajšie mesto Slovenska, ktorú vyhlásil internetový portál Slovakregion. Súťaž odštartovala prvého apríla 2019 a hlasovať je možné do 31. októbra. Súťaž sa teda blíži ku koncu a už o niekoľko dní spoznáme víťaza. Ako sa v nej darí nášmu mestu

V konkurencii 139 miest z celého Slovenska je Revúca momentálne v priebežnom poradí na 25. mieste.

Na prvom mieste je aktuálne Spišská Nová Ves, druhá priečka patrí zatiaľ Trnave a top trojku uzatvára Púchov. Len pre zaujímavosť, neďaleká Jelšava je až 68. a Tornaľa dokonca až 128. v poradí.

To, ako to nakoniec dopadne, môžete ovplyvniť aj vy. Ešte niekoľko dní je možné na spomínanom portáli zahlasovať. Platí, že hlasovať môžu len zaregistrovaní užívatelia s kompletne vyplnenými registračnými údajmi.

Registrácia je pritom bezplatná a nezaväzujúca. Hlasovať za to isté mesto je možné maximálne jedenkrát za hodinu. Víťaza, ako aj konečné poradie, spoznáme 5. novembra 2019.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM