Jakub Forgács Správy

Správa, ktorú by vodiči určite nemali prehliadnuť: Tohto sa už onedlho dočkáme v revúckom okrese

Ak sa chystáte so svojím štvorkolesovým tátošom vyraziť na cesty, tieto informácie by vás mohli zaujímať. Zbystrite pozornosť, o tomto je dobré vedieť vopred...

Ilustračný obrázok k článku Správa, ktorú by vodiči určite nemali prehliadnuť: Tohto sa už onedlho dočkáme v revúckom okrese
Zdroj: TASR

Byť pozorný pri šoférovaní auta je nutné byť vždy. No v tento deň ešte o to viac. Vodiči, dajte si pozor. Polícia totiž chystá ďalšiu kontrolu a toto sú informácie, ktoré vás určite budú zaujímať.

„Polícia v Banskobystrickom kraji pokračuje na cestách vo vykonávaní kontrol s cieľom pozitívneho ovplyvnenia bezpečnosti a plynulosti cestnej premávky. Policajti vykonajú v piatok 27. novembra na území okresu Revúca osobitnú kontrolu zameranú na dodržiavanie povinností držiteľa vozidla s využitím inštitútu objektívnej zodpovednosti,“ prezradila banskobystrická krajská policajná hovorkyňa Andrea Petrovičová.

Ako ďalej informovala hovorkyňa, v rámci objektívnej zodpovednosti nemusia byť vodiči zastavení priamo na ceste pri porušení zákona o cestnej premávke, ale polícia rozhodnutie o uložení sankcie za spáchaný správny delikt pošle držiteľovi vozidla poštou.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM