Michaela Mozolányová Krimi

Otrasný prípad: Živnostník nútil manželku sexovať so psom a to nebolo všetko!

Prípad, ktorý doslova vyráža dych. Živnostník z Lučenca nútil manželku k pohlavnému styku so psom. Muž priznal i sex s inými ženami, napríklad s vlastnou svokrou.

Ilustračný obrázok k článku Otrasný prípad: Živnostník nútil manželku sexovať so psom a to nebolo všetko!
Foto: Iveta Hrabovská

Trest sedem rokov odňatia slobody za zločin sexuálneho násilia potvrdil dnes odvolací senát Krajského súdu v Banskej Bystrici pre 41-ročného Zoroslava z Lučenca. Ten pod vplyvom alkoholu alebo hrozbou bitky nútil svoju manželku k rôznym sexuálnym praktikám, vrátane pohlavného styku so psom.

Do pošvy žene strkal predmety

Sexuálne násilie živnostník páchal na manželke od roku 2003 do apríla 2011. Do pošvy jej strkal rôzne predmety a počas tehotenstva aj ruku, čím jej spôsoboval bolesti. V roku 2008 pod hrozbou bitky ju prinútil mať aj pohlavný styk so psom. Raz po spoločnom popíjaní s kamarátom Milanom a jeho družkou presvedčil Milana na sex s Vladimírou a díval sa na nich.

Podľa Vladimíry pred ňou aj masturboval a údajne ho viac vzrušovalo to, čo nebolo normálne. Podľa znalcov však muž nie je sexuálny deviant a netrpí žiadnou duševnou chorobou, aby nevedel rozpoznať nebezpečnosť svojho konania.

Má však zníženú citlivosť na pocity partnerky. Manželka mala za takéhoto počínania zdravotné a psychické problémy a negatívne to pôsobilo aj na deti. Vladimíra vec oznámila až v čase, keď sa ich vzťah dostal do rozvodového konania a do veci vstúpili pracovníčky sociálnej kurately. Manželia majú päť detí, posledné dve sú dvojčatá.

Sex s cuketou aj salámou

Živnostník sa na odvolacom konaní ospravedlnil. Na Okresnom súde v Lučenci uviedol, že pri sexe používali robertka, odsávačku, cuketu, salámu aj fľašu. Manželka údajne súhlasila aj s orálnym sexom a spoločne nakupovali rôzne pomôcky v sex-shopoch. Muž priznal i sex s inými ženami, napríklad s vlastnou svokrou, Milanovou družkou a inými.

Za zločin sexuálneho násilia voči manželke ako chránenej osobe Okresný súd v Lučenci mu uložil trest sedem rokov nepodmienečne, ktoré si odpyká v ústave s minimálnym stupňom stráženia. Zoroslav sa odvolal a tvrdil, že je nevinný a všetko sa dialo so súhlasom manželky. Krajský súd mu nevyhovel a prvostupňový verdikt v plnom rozsahu potvrdil. Sudca poukázal na to, že prvostupňový súd konal dva razy a na pokyn odvolacieho senátu vykonal všetky dostupné dôkazy, správne ich vyhodnotil a uložil primeraný trest. Rozhodnutie odvolacieho súdu je právoplatné.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM