Eva Viestová Futbal

Góly padali na Revúčke už v prvých sekundách

V nedeľu sa stretli v oblastných majstrovstvách v tzv. derby stretnutí mužstiev "cez kopec" - FK Revúčka s FK Sirk. Diváci, ktorí sa niekde trochu zdržali, boli prekvapení, že vraj už 1 : 0 - po niekoľkých sekundách zakončil do siete Sirka

Revúčka pokračovala v dobrej kombinačnej hre a po niekoľkých nepremenených príležitostiach presne zakončil Šepík – 2:0! a do polčasu mohli domáci pridať ešte niekoľko gólov, keď sa hralo prakticky na jednu bránku (hostí), ktorí síce mali zopár pokusov o ohrozenie domácej bránky (takže spokojní diváci i domáci brankár mohli v pohode sledovať hru na súperovej polovici). Avšak úplne v závere prvého polčasu hostia po kombinácii znížili na 2:1. Druhý polčas priniesol zvýšenú aktivitu gólom povzbudeným hosťom, ktorí začali byť „behavejší“, domáci zrazu strácali „pôdu pod nohami“ a rýchli chlapci v útoku Sirka obrátili na 2:3!. Domáci sa otriasli a začali tlačiť súpera, ktorý stále hrozil rýchlymi kontrami, avšak výsledkom bol už len vyrovnávajúci gól domácich na 3:3 Hrachiarom a hostia uhrali svojim obetavým výkonom pre nich dôležitý bod, ktorý po priebehu celého stretnutia a snahe hostí hlavne v 2 polčase je zaslúžený.

**FK Revúčka – FK Sirk
3 : 3 (2:1) **

  • //góly Revúčka //- Kilík, Šepík, Hrachiar

Zostava FK Revúčka: Herich – Ziman, Čatloš, Hrachiar, Ištók, Pelle, Neušel, Hutka, Malček, Černota, Kilík (striedal Šepík)

info a foto : V. Andraščík

futbalRevucka-Sirk
8
Galéria
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM