Sandra Polovková Kultúra

Futbalový turnaj, detské súťaže, špeciality, diskotéka pod hviezdami... V sobotu na dni obce Chyžné!

Nadchádzajúci víkend je v znamení viacerých športových a kultúrnych udalostí. Príjemne spoločensky strávený deň budete môcť prežiť aj v neďalekej dedinke Chyžné, ktorá bude oslavovať svoj deň. Organizátori pripravili zaujímavý program. Presvedčte sa sami...

Ilustračný obrázok k článku Futbalový turnaj, detské súťaže, špeciality, diskotéka pod hviezdami... V sobotu na dni obce Chyžné!
Foto: Simona Husaníková / Zdroj: Dnes24.sk

Pri výbere programu starostlivo dbali na všetky vekové kategórie a súčasne aj na koníčky návštevníkov.

Bude sa hrať o ceny

Deň obce začne športovo. O deviatej ráno na viacúčelovom ihrisku poniže dediny môžete byť pozorovateľmi futbalového turnaja o pohár starostu Chyžného. Iba kúsok od tohto miesta, na dvore obecného úradu, je pripravený program predovšetkým pre najmenších. Od pol desiatej vďaka PZ Hanová si budú môcť všetky deti overiť svoje vedomosti v súťažiach alebo zručnosti pri streľbe zo vzduchovky.

Špeciality od domácich

Na obed sa určite nemusíte ponáhľať domov. V pokoji si budete môcť vychutnať domáce špeciality. Poľovnícky guľáš pre vás pripraví PZ Hanová a tradičnými chyžnianskymi guľkami vás neponúkne nik iný ako chyžnianske ženy.

Poobedie plné zábavy

Od 13.00 budú môcť najmä deti vyskákať dobroty na dvoch nafukovacích hradoch, ktoré budú pre domácich zdarma. Zábava je však pripravená aj pre adolescentov a dospelých. O piatej vám k nej určite pomôže vystúpenie hudobnej skupiny Traky z Čane a od pol siedmej až do jedenástej sa budete môcť vytancovať na diskotéke priamo pod hviezdami. Ak by náhodou v sobotu pršalo, večerný program bude v Dome kultúry.

foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM