Futbal

EURO 2016 s Dnes24.sk: Ceny sú nachystané, zaujímajú nás slovenskí strelci

Portál Dnes24.sk prináša počas šampionátu súťaž o zaujímavé ceny. Každý deň žrebujeme jedného víťaza. Správna odpoveď vás zároveň posunie do finálového žrebovania o 6 hlavných výhier.

Ilustračný obrázok k článku EURO 2016 s Dnes24.sk: Ceny sú nachystané, zaujímajú nás slovenskí strelci
Zdroj: TASR

Na úvod dôležité upozornenie. Uzávierka aktuálneho hracieho dňa je vo štvrtok 30. júna 2016 o 11:00! Mená víťazov denných cien zverejníme rovnako vo štvrtok okolo obeda. V popoludňajších hodinách nájdete na našom portáli novú súťažnú otázku.

PREČÍTAJTE SI: Ako z fitnes súťaží. Na futbalových ME sa koná aj prehliadka veľkých svalov

Tri strelené góly, všetky v základnej skupine. Slovenskí futbalisti si počas premiéry na ME hanbu neurobili. Skôr naopak, ukázali, že táto generácia sa dokáže rovnať so svetovou špičkou. Napriek tomu, že s Nemeckom prehrali v osemfinále hladko 0:3.

Kto strelil slovenské góly na ME 2016?

A/ Duda, Weiss, Hamšík

B/ Kucka, Weiss, Hamšík

C/ Mak, Weiss, Hamšík

Odpovede zadávajte do priloženého formulára (stačí napísať písmeno a, b, c) pod článkom. Platí, že nie ste limitovaní jedným pokusom, ale máte ich viac. Šanca vyhrať je tým pádom vyššia.

Všetko o kontinentálnom šampionáte nájdete na partnerskom webe Sport7.sk

O čo sa hrá?

Každý deň hráte o balíček pánskej kozmetiky od HENKEL SLOVAKIA – v ktorom bude okrem iného Fa Men Dark Passion a got2b phenoMENal krémový gél.

Na záver súťaže sa uskutoční žrebovanie o šesť hlavných cien. Pôvodné tri sme pre veľký záujem rozšírili o ďalšiu trojicu lákavých cien.

Prví traja víťazi získajú darčekovú poukážku na ubytovanie a adrenalínové zážitky v atraktívnom areáli Divoká voda – známom stredisku vodných športov Čunovo, kde sa aj toto leto koná FESTIVAL DIVOKEJ VODY 2016.

Ďalšia trojica účastníkov vyhrá let balónom od od Darujletbalonom­.sk. Jeden z majiteľov letenky dostane k možnosti pozrieť sa na svet z vtáčej perspektívy aj tekutý bonus – kartón piva s originálnym setom pohárov od KIKA BIER.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ AJ: EURO 2016: Pre veľký záujem sme rozšírili ceny. Hrajte o adrenalín i romantiku za stovky eur

EURO 2016: Slovensko - Nemecko
13
Galéria
Zdroj: TASR
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM