Tlačové správy

Deň Tauris Group: Generálny riaditeľ adresoval zamestnancom takéto pekné slová

Taurisáci oslavovali vo veľkom. Takmer 3000 ľudí sa zabávalo a hodovalo na obrovskej ploche priamo pred podnikom. Generálny riaditeľ TAURIS a.s., Richard Duda, sa im takto prihovoril. Pozrite aj zábery z akcie.

Zdroj: Dnes24.sk

8. júna sa konal už 7. ročník Dňa Tauris Group, organizovaný pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov. Okrem dobrého jedla a pitia, podujatie prinieslo aj zaujímavý hudobný a kultúrny program, ktorý potešil návštevníkov každej vekovej kategórie.

V rámci Dňa Tauris Group 12 nadšených tímov súťažilo o titul guláš majstra, deti našich zamestnancov sa potešili atrakciám a detskému divadlu.

Dospelým spríjemnilo deň vystúpenie ľudovej skupiny Fidlikanti, rôzne súťaže a známy šéfkuchár Ľubomír Herko predstavil svoje zručnosti v príprave gril pochúťok z mäsa a rýb.

Poznám ľudí, ktorí sem nastúpili do práce a o 40 rokov neskôr odišli do dôchodku. Je to taká hrdosť, tradícia, tí ľudia žijú s touto firmou, nie je im ľahostajná, sú to mäsiari srdcom, to je tá najväčšia hodnota tejto firmy,“ hovorí generálny riaditeľ a predseda predstavenstva Tauris Group Ing. Richard Duda.

„Každý jeden zamestnanec, ovplyvňuje konečnú kvalitu,“ dodáva Richard Duda slová vďaky a uznania zamestnancom mäsokombinátu. (kompletný rozhovor nájdete vo videu)

Na podujatí nechýbal obľúbený Zipser food truck, ktorý ponúkal chuťovky pre návštevníkov formou gril špecialít. Súčasťou podujatia bola aj prítomnosť Ryba Košice, ako člena skupiny Tauris Group, ktorá poskytla osvieženie overenej kvalitnej čapovanej tresky.

Podujatie sa nieslo v uvoľnenej a rodinnej atmosfére za účasti generálneho riaditeľa a predsedu predstavenstva Tauris Group Ing. Richarda Dudu, ktorý podujatie slávnostne otvoril. Záver podujatia sa niesol veľkolepým vystúpením kapely IMT Smile.

Deň TAURIS group: Atmosféra na fotkách
16
Galéria

(PR) – Za obsah a fotografie zodpovedá objednávateľ tejto správy

Zdroj: TAURIS a.s.
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM