Jakub Forgács Rôzne Správy

Boj o titul najkrajšie mesto Slovenska. Ako sa pár dní pred finišom darí Revúcej?

Konkurencia je naozaj veľká, preto treba hlasovať. V ankete o najkrajšie mesto Slovenska bojuje aj Revúca. Pozrite, na ktorom mieste zatiaľ je!

Ilustračný obrázok k článku Boj o titul najkrajšie mesto Slovenska. Ako sa pár dní pred finišom darí Revúcej?
Foto: Eva Viestová

Internetový portál Slovakregion už tradične ako každý rok vyhlásil súťaž o najkrajšie mesto Slovenska. Záver hlasovania sa však blíži, a preto treba podporiť naše mesto. Každý hlas sa počíta! Treba tak však urobiť čím skôr, lebo súťaž končí už 31. októbra 2016, a tak je ešte šanca zahlasovať za svojho favorita. Poradie sa môže ľahko zmeniť.

Čítajte tiež: Spoznajte najkrajšie dominanty Revúcej. Obľúbená potulka mestom pokračuje

Revúca v lepšej polovici

Len pre zaujímavosť, zatiaľ vedie Spišská Nová Ves, na druhom mieste je Bardejov a bronzový stupienok patrí Púchovu. V konkurencii 142 miest je Revúca na 52. priečke, neďalekej Rožňave zatiaľ patrí krásne 11. miesto a Jelšava je až 87.

Ako hlasovať?

Pri troche snahy môžete aj vy ovplyvniť poradie, stačí len hlasovať. Ak tak chcete urobiť, musíte sa zaregistrovať na stránke www.slovakregion.sk, zadarmo a nezáväzne. Dobré je, že hlasovanie môžete opakovať viackrát. Jediným limitom je, že za hodinu tak môžte spraviť len raz. O tom, či to malo zmysel, sa presvedčíte už 5. novembra, keď bude zverejnené konečné poradie.

Čítajte tiež: Budúcnosť revúckeho gymnázia na pretrase. Krajskí poslanci rozhodli

Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM