Správy

Z Luntera bude predavač punču, výťažok poputuje do Lučenca

Predseda Banskobystrického samosprávneho kraja (BBSK) Ján Lunter na chvíľu vymení svoju prácu. Vyzbieranú sumu venuje dennému stacionáru Dúhový domček v Lučenci.

Ilustračný obrázok k článku Z Luntera bude predavač punču, výťažok poputuje do Lučenca
Zdroj: Facebook

Ján Lunter bude v piatok (15.12.) na banskobystrickom námestí pred budovou historickej radnice podávať v čase od 16.00 do 19.00 h punč, výťažok z neho poputuje na charitatívne účely, informoval Matej Bučko, odborný referent pre styk s verejnosťou a protokol BBSK.

„Ján Lunter je prvým predsedom BBSK, ktorý sa takej predvianočnej tradície zúčastní. Bude podávať nealkoholický punč a zisk z celého podujatia poputuje na dobročinné účely. Vyzbieranú sumu venuje dennému stacionáru Dúhový domček v Lučenci, ktorý sa venuje starostlivosti o ľudí so zdravotným postihnutím,“ konštatoval Bučko.

„Verím, že sa nám v tomto predvianočnom období podarí vyzbierať peknú sumu. Ľudia by mali byť k sebe solidárni a máme možnosť pomôcť prospešnému projektu, ktorý pomáha tým najslabším,“ zdôraznil šéf kraja.

Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM