Michaela Mozolányová Rôzne

Sviatky pokoja sa už blížia: Prečítajte si prvé info o vianočných trhoch v Lučenci

Vianočné trhy sa tešia veľkej obľube z dôvodu ich konania v predvianočnom období. Tak ako každý rok, aj tento si budú môcť Lučenčania vychutnať tradičnú vianočnú atmosféru a kultúrny program. A ako to bude vyzerať tento rok?

Ilustračný obrázok k článku Sviatky pokoja sa už blížia: Prečítajte si prvé info o vianočných trhoch v Lučenci
Zdroj: TASR

Tak, ako každoročne aj počas tohto roka sa môžete tešiť na Vianočné trhy v Lučenci. "Vianočné trhy sa budú konať v dňoch 20. a 21. decembra 2013. Program je zatiaľ v štádiu príprav.“ prezradila pre Lučenec24 Mária Bérešová, vedúca kancelárie primátorky.

Tohtoročné predajné stánky budú lokalizované na Ulici Novohradskej po objekt OD Prior a v priestore medzi objektom YMCA a Slovenskou poštou. "Predaj na Vianočných trhoch je povolený 20.12.2013 od 08.00 hod. do 22.00 hod. a dňa 21.12.2013 tiež od 08.00 hod. do 22.00 hod.“ povedala M. Bérešová.

Na našu otázku, či mesto Lučenec neplánuje zriadiť korčuliarsku plochu v exteriéroch mesta ako v minulosti sme dostali od hovorkyne potešujúcu odpoveď. "Určite plánuje, jedným z plánovaných miest bude Rúbanisko II. Všetko však bude závisieť od počasia.“

Bližšie informácie ohľadom plánovaného kultúrneho programu počas tohtoročných Vianočných trhov vám prinesieme v najbližších dňoch.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM