Stanislav Černák Krimi

Šoféri, buďte v strehu: Lučenecký okres bude opäť pod drobnohľadom dopravákov, pozrite kedy!

Dopravní policajti pokračujú v kontrolách, pri ktorých vás vôbec nemusia zastaviť. Že ste si nedali pozor zistíte, až keď vám domov príde nepotešujúca obálka. Pozrite sa, kedy policajti opäť zaostria na náš okres.

Ilustračný obrázok k článku Šoféri, buďte v strehu: Lučenecký okres bude opäť pod drobnohľadom dopravákov, pozrite kedy!
Zdroj: TASR

Byť ostražitý sa oplatí. Muži zákona budú opäť striehnuť na našich cestách, a aj keď vás nikto nezastaví, nemusí to znamenať, že ste ich pozornému oku unikli. „V rámci objektívnej zodpovednosti nemusia byť vodiči zastavení priamo na ceste pri porušení zákona o cestnej premávke, ale polícia rozhodnutie o uložení sankcie za spáchaný správny delikt pošle držiteľovi vozidla poštou,” vysvetlila banskobystrická krajská policajná hovorkyňa Mária Faltániová.

Kontrola objektívnej zodpovednosti v okrese Lučenec prebehne v stredu, 3. decembra. Ako informovala polícia, osobitná kontrola sa v našom okrese vykoná s cieľom pozitívneho ovplyvnenia bezpečnosti a plynulosti cestnej premávky. Predovšetkým však v záujme dodržiavania povinností držiteľa vozidla.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM