Kristína Kožiaková Rôzne

Preštudujte si, aké počasie čaká Lučenec cez víkend: Predpoveď špeciálne určená pre naše mesto!

Oddych cez víkend padne dobre každému. Aby ste si však vedeli správne vybrať aktivity, ktorými strávite voľné dni, určite oceníte podrobnú a aktuálnu predpoveď a to navyše ako šitú pre Lučenec. Už teraz si tak môžete pozrieť, aké počasie nás čaká počas voľných dní.

Ilustračný obrázok k článku Preštudujte si, aké počasie čaká Lučenec cez víkend: Predpoveď špeciálne určená pre naše mesto!
Zdroj: TASR

Šikovný pomocník, ktorý vám vždy ukáže, na aké počasie sa treba nachystať. To je novinka, ktorú nájdete na webe Lučenec 24, na lište vľavo pod kalendárom. Stačí vám jedno kliknutie a hneď si môžete preštudovať predpoveď na najbližšie dni a čo najlepšie sa podľa nej pripraviť na víkend.

Vďaka údajom, ktoré dodáva Nórsky meteorologický inštitút (MET Norway), si dokážete dokonca pozrieť hodinovú predpoveď pre naše mesto.

Vo forme časového harmonogramu v predpovedi nájdete nielen očakávanú teplotu na jednotlivé hodiny, ale aj symboly (dážď, oblačnosť, sneženie …), informáciou o rýchlosti vetra a o čase východu a západu slnka. Ak chcete vedieť, aké počasie nás v Banskej Bystrici čaká počas tohto víkendu, stačí kliknúť TU!

Môže vás zaujímať:

Nová výstraha pre Lučenec, čakajte tuhé mrazy: Takto pod nulu u nás padnú teploty!

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM