Michaela Mozolányová Kultúra

Predĺžený víkend v znamení halloweenskych párty: Kde sa zabaviť na americký spôsob?

Počas predĺženého víkendu sa môžete zabaviť na halloweenskych párty, ktoré si pripravili viaceré podniky. Pozrite sa, kde všade máte možnosť odviazať sa v halloweenskych maskách.

Ilustračný obrázok k článku Predĺžený víkend v znamení halloweenskych párty: Kde sa zabaviť na americký spôsob?
Zdroj: Webnoviny.sk

The Scary Emporium II – Strašidelná Tržnica II: Celosvetový kongres záhrobia

Druhé pokračovanie úspešnej akcie už vo štvrtok večer v Mestskej tržnici v Lučenci. Hrať do tanca budú SMOLA A HRUŠKY, BEFORE THE ZERO DAY, CREA CAGE a DJ´s FOSSI, Maťo Ružinský a ANRI KAHN. Najlepšia maska bude ocenená vecnými cenami.

Halloween party v klube Iguana

Noc plnú strašidiel, srandy a strašenia si môžete užiť taktiež vo štvrtok večer v klube Iguana v Tomášovciach. Kto sa nebojí určite zavíta, pretože okrem dobrej klubovej hudby bude aj atmosféra ako býva len raz za rok. Čakajú na vás prekvapenia v podobe strašidelných darčekov a masiek. Do tanca bude hrať DJ FOSSI & DJ JOHNYS.

Halloween party v La Habana Cuba

V piatok večer sa môžete zabaviť na halloweenskej party v klube La Habana Cuba kde bude prebiehať noc plná hororu a strachu. Každý kto príde na párty v maske dostane zdarma drink Bloody Mary.

Halloween paty v Disco bare Pelikán

Zabaviť sa na halloweenskej party môžete v piatok večer aj v disco bare Pelikán. Každý kto príde v maske dostane zadarmo miešaný drink. Hrať bude DJ Luka.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM