KOMPLETNÝ FUTBALOVÝ PREHĽAD: Výsledky, štatistiky a tabuľky prvého májového víkendu
Pozrite si výsledky, štatistiky a tabuľky k zápasom regionálnych futbalových súťaží: III. LIGA, IV. LIGA, I. TRIEDA a II. TRIEDA
III. Liga
Výsledky – 22. kolo (03.05.2015)
FK Rakytovce : TJ ŠK Kremnička 3:0
ŠKM Liptovský Hrádok : TJ Baník Kalinovo 2:1
FK Čadca : FK LAFC Lučenec 3:1
OFK Teplička nad Váhom : FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa (B) 4:0
ŠK Javorník Makov : MŠK Fomat Martin 2:3
MFK Nová Baňa : FO Kinex Bytča 0:0
FK LAFC Lučenec – OFK Teplička nad Váhom 0:1 (0:1)
Góly: 27. L. Mravec
Žlté karty: 53. Sarvaš – 49. Miko, 60. Štalmach
FK LAFC Lučenec: Beník – Marcinek (63. Karásek), Vilhan, Kovanič, Janák, Hrošovský, Rubint, Sarvaš, Rutkaj, Majkút (73. Halaj), Lavrík
OFK Teplička nad Váhom: Kosa – Mravec, Petruš, Hruboš, Miko, Tabak, Králik, Martinka (58. Lončík), Filo (90. Bugala), Tomanica, Štalmach (81. Milec)
Rozhodovali: Dodok – Jelok, Gonda
Divákov: 200
TJ Baník Kalinovo – ŠK Javorník Makov 4:0 (3:0)
Góly: 14. M. Juhaniak, 29. R. Ivan, 34. E. Ľupták, 74. M. Melicher
Žlté karty: 45. Juhaniak, 71. Koták – 79. Bezák, 60. Polka, 33. Pavlica, 53. Pliešovský
Červené karty: 57. Pavlica
TJ Baník Kalinovo: Albert – Melicher, Juhaniak, Ivan (78. Karman), Prepelica, Kolka, Radič, Koták (75. Štefánik), Mišo, Ľupták (80. Hazucha), Paľaga
ŠK Javorník Makov: Šteiniger – Číž (64. Stolárik), Bezák, Stanković, Putorík, Polka, Janita, Korček, Pavlica, Pliešovský, Mikula
Rozhodovali: Valentýni – Medveď, Oružinský
Divákov: 300
Tabuľka:
# | Klub | Zápasy | V | R | P | Skóre | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Teplička n. Váh. | 19 | 15 | 3 | 1 | 40:10 | 48 |
2 | Martin | 20 | 13 | 4 | 3 | 47:16 | 43 |
3 | Námestovo | 19 | 10 | 6 | 3 | 28:17 | 36 |
4 | Makov | 20 | 10 | 3 | 7 | 48:23 | 33 |
5 | N. Baňa | 20 | 10 | 2 | 8 | 40:31 | 32 |
6 | L. Hrádok | 20 | 10 | 1 | 9 | 34:36 | 31 |
7 | Kalinovo | 20 | 7 | 7 | 6 | 28:21 | 28 |
8 | Lučenec | 20 | 8 | 4 | 8 | 30:31 | 28 |
9 | Kremnička | 19 | 7 | 6 | 6 | 30:34 | 27 |
10 | Rakytovce | 20 | 7 | 2 | 11 | 25:41 | 23 |
11 | Žarnovica | 19 | 6 | 2 | 11 | 26:46 | 20 |
12 | Bytča | 20 | 5 | 4 | 11 | 28:36 | 19 |
13 | Pohronie B | 20 | 5 | 2 | 13 | 18:44 | 17 |
14 | Krásno n. Kys. | 19 | 5 | 1 | 13 | 16:43 | 16 |
15 | Čadca | 19 | 4 | 3 | 12 | 20:29 | 15 |
IV. Liga JUH
Výsledky – 20. kolo (03.05.2015)
ŽP Šport Podbrezová (B) : FTC Fiľakovo 2:0
TJ Prameň Kováčová : FC Slovan Divín 1:0
FK CSM Tisovec : TJ Jednota Málinec 1:2
TJ Sklotatran Poltár : ŠK Vinica 5:1
Tabuľka:
Por. | Družstvo | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1. | ŽP Šport Podbrezová B | 19 | 13 | 2 | 4 | 50:16 | 41 |
2. | FK Slovenské Ďarmoty | 19 | 11 | 3 | 5 | 41 : 34 | 36 |
3. | TJ Sklotatran Poltár | 19 | 11 | 2 | 6 | 27:16 | 35 |
4. | MFK Lokomotíva Zvolen B | 19 | 10 | 5 | 4 | 32:22 | 35 |
5. | MFK Detva | 19 | 9 | 5 | 5 | 38:19 | 32 |
6. | TJ Jednota Málinec | 19 | 9 | 2 | 8 | 33 : 51 | 29 |
7. | JUPIE Podlavice Badín | 19 | 7 | 7 | 5 | 40:39 | 28 |
8. | ŠK Vinica | 19 | 9 | 1 | 9 | 25:30 | 28 |
9. | TJ Prameň Kováčová | 19 | 8 | 1 | 10 | 30:34 | 25 |
10. | MFK Revúca | 19 | 6 | 6 | 7 | 24:24 | 24 |
11. | FTC Fiľakovo | 19 | 6 | 2 | 11 | 27:25 | 20 |
12. | FK CSM Tisovec | 19 | 4 | 4 | 11 | 25:30 | 16 |
13. | MFK Spartak Hriňová | 19 | 4 | 3 | 12 | 27:43 | 15 |
14. | FC Slovan Divín | 19 | 2 | 5 | 12 | 18:54 | 11 |
I. trieda
Výsledky – 20. kolo (03.05.2015)
1. FC Lovinobaňa : OŠK Uhorské 2 : 3
ŠK L+M AQUA Rapovce : OŠK Boľkovce 7 : 1
TJ Štart SZ Kokava nad Rimavicou : TJ „Slovan“ Hrnčiarske Zalužany 4 : 1
TJ Slovan Tomášovce : TJ Slovan Halič 3 : 0
TJ Santrio Láza : SC Čakanovce 6 : 0
MŠK Podrečany : TJ Slovan Šiatorská Bukovinka 5 : 1
TJ – FK Stará Halič : ŠK Slovan Vidiná 0 : 3
Tabuľka:
Por. | Družstvo | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1 | TJ Štart SZ Kokava nad Rimavicou | 20 | 16 | 2 | 2 | 94 : 13 | 50 |
2 | TJ Slovan Tomášovce | 20 | 16 | 1 | 3 | 75 : 15 | 49 |
3 | TJ Santrio Láza | 20 | 15 | 2 | 3 | 69 : 14 | 47 |
4 | TJ „Slovan“ Hrnčiarske Zalužany | 20 | 11 | 1 | 8 | 40 : 29 | 34 |
5 | OŠK Uhorské | 20 | 10 | 2 | 7 | 48 : 36 | 33 |
6 | ŠK L+M AQUA Rapovce | 20 | 10 | 2 | 7 | 43 : 35 | 32 |
7 | TJ Slovan Halič | 20 | 10 | 2 | 8 | 35 : 52 | 32 |
8 | MŠK Podrečany | 19 | 8 | 2 | 9 | 32 : 29 | 26 |
9 | ŠK Slovan Vidiná | 20 | 7 | 5 | 8 | 39 : 53 | 26 |
10 | OŠK Boľkovce | 19 | 7 | 0 | 12 | 36 : 52 | 21 |
11 | SC Čakanovce | 20 | 5 | 4 | 11 | 24 : 50 | 19 |
12 | TJ – FK Stará Halič | 20 | 5 | 3 | 12 | 22 : 60 | 18 |
13 | TJ Slovan Šiatorská Bukovinka | 20 | 2 | 2 | 16 | 21 : 70 | 8 |
14 | ŠK 1. FC Lovinobaňa | 20 | 2 | 1 | 17 | 25 : 95 | 7 |
II. trieda
Výsledky – 15. kolo (03.05.2015)
TJ Panické Dravce : FC Slovan Divín (B) 3 : 1
OŠK Biskupice : FK Slovan Podkriváň 1 : 3
TJ Družstevník Hrnčiarska Ves : TJ Štart SZ Kokava nad Rimavicou (B) 0 : 2
Tabuľka:
Por. | Družstvo | Z | V | R | P | Skóre | Body |
1 | TJ Štart SZ Kokava nad Rimavicou B | 14 | 10 | 2 | 2 | 36 : 13 | 32 |
2 | TJ Panické Dravce | 14 | 8 | 1 | 5 | 23 : 25 | 25 |
3 | FK Slovan Podkriváň | 14 | 7 | 1 | 6 | 26 : 20 | 22 |
4 | OŠK Biskupice | 14 | 4 | 4 | 6 | 24 : 21 | 16 |
5 | FC Slovan Divín B | 14 | 4 | 2 | 8 | 24 : 30 | 14 |
6 | TJ Družstevník Hrnčiarska Vec | 14 | 3 | 2 | 9 | 15 : 39 | 11 |