Krimi

FOTO: Vodič BMW neprežil zrážku so smetiarskym autom, ktoré riadil šofér z Tuhára

Vodič na vozidle BMW jazdil v smere od obce Zvolenská Slatina na Zvolen, pričom po prejazde križovatky na obec Lieskovec pravdepodobne dostal na zasneženej vozovke s vozidlom šmyk.

Ilustračný obrázok k článku FOTO: Vodič BMW neprežil zrážku so smetiarskym autom, ktoré riadil šofér z Tuhára
Zdroj: Policajný zbor SR

Polícia vo Zvolene vyšetruje dopravnú nehodu, ktorá sa stala v utorok (16.1.) o 20:18 hodine, na ceste I/16 v katastri obce Lieskovec.

„K dopravnej nehode došlo tak, že vodič (40) osobného motorového vozidla BMW X3 z Trnavej Hory, sa zrazil s nákladným motorovým vozidlom Mercedes Benz, ktoré viedol vodič (48) z Tuhára,“ uviedla banskobystrická krajská policajná hovorkyňa Mária Faltániová.

V OBRAZOCH: Nešťastie neďaleko Zvolena. Pri nehode vyhasol život muža
6
Galéria

"Vodič na vozidle BMW jazdil v smere od obce Zvolenská Slatina na Zvolen, pričom po prejazde križovatky na obec Lieskovec v miernej ľavotočivej zákrute, pravdepodobne neprispôsobil rýchlosť jazdy stavu a povahe vozovky, následkom čoho dostal na zasneženej vozovke s vozidlom šmyk. Prešiel v bočnom šmyku do protismeru, kde ľavou stranou vozidla narazil do prednej časti oproti idúceho nákladného (smetiarskeho) vozidla,“ povedala Faltániová.

Vodič vozidla BMW utrpel zranenia, ktorým na mieste podľahol. Škoda na vozidlách je odhadnutá na 14-tisíc eur. Alkohol u vodiča nákladného vozidla zistený nebol.

Na miesto nehody bol privolaný aj znalec z odboru cestnej dopravy a nehoda je v štádiu vyšetrovania.

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM