Futbal

EURO 2016 s Dnes24.sk: Futbalová súťaž je tu opäť, v centre pozornosti Ibrahimović

Jedna správna odpoveď a ste veľmi blízko hodnotnej ceny. Súťaž portálu Dnes24.sk pri príležitosti futbalových majstrovstiev Európy pokračuje.

Na úvod dôležité upozornenie, uzávierka aktuálneho hracieho dňa je v utorok 28. júna 2016 o 11:00! Mená víťazov denných cien zverejníme rovnako v utorok okolo obeda. V popoludňajších hodinách nájdete na našom portáli aj novú súťažnú otázku.

PREČÍTAJTE SI: Ako z fitnes súťaží. Na futbalových ME sa koná aj prehliadka veľkých svalov

Pred štartom kontinentálneho šampionátu mal Zlatan Ibrahimović šancu stať sa najlepším strelcom jeho histórie. Lenže to sa švédskemu zakončovateľovi nepodarilo. Výber Tre kronor skončil už v základnej skupine, strelecky mu to vôbec nešlo, trápil sa aj hviezdy futbalista.

Koľko gólov strelil Ibrahimović na EURO 2016?

A/ žiadny

B/ jeden

C/ dva

Odpovede zadávajte do priloženého formulára (stačí napísať písmeno a, b, c) pod článkom. Platí, že nie ste limitovaní jedným pokusom, ale máte ich viac. Šanca vyhrať je tým pádom vyššia.

Všetko o kontinentálnom šampionáte nájdete na partnerskom webe Sport7.sk

O čo sa hrá?

Každý deň hráte o balíček pánskej kozmetiky od HENKEL SLOVAKIA – v ktorom bude okrem iného Fa Men Dark Passion a got2b phenoMENal krémový gél.

Na záver súťaže sa uskutoční žrebovanie o šesť hlavných cien. Pôvodné tri sme pre veľký záujem rozšírili o ďalšiu trojicu lákavých cien.

Prví traja víťazi získajú darčekovú poukážku na ubytovanie a adrenalínové zážitky v atraktívnom areáli Divoká voda – známom stredisku vodných športov Čunovo, kde sa aj toto leto koná FESTIVAL DIVOKEJ VODY 2016.

Ďalšia trojica účastníkov vyhrá let balónom od od Darujletbalonom­.sk. Jeden z majiteľov letenky dostane k možnosti pozrieť sa na svet z vtáčej perspektívy aj tekutý bonus – kartón piva s originálnym setom pohárov od KIKA BIER.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ AJ: EURO 2016: Pre veľký záujem sme rozšírili ceny. Hrajte o adrenalín i romantiku za stovky eur

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM