Tlačové správy

Aj my muži sa radi bozkávame

Mám 30 rokov, skoro polovicu z nich sa holím a o rok sa žením. Kým som nemal v náručí svoju životnú lásku, ani mi nenapadlo, aké až je dôležité byť perfektne oholený a tým aj príjemný ako na pohľad, tak aj dotyk. Hľadal som, našiel a príležitostí na nežnosti je 100x viac.

Ilustračný obrázok k článku Aj my muži sa radi bozkávame
5
Galéria
Zdroj: Philips

Verte, už nebudete potrebovať milión nových žiletiek, stačí Vám zariadenie, ktoré je skutočne inovatívne a ktoré vyniká z davu. Tým je Philips OneBlade QP2520/30.

Tento strojček je veľmi jednoduchým zariadením, jeho koncepcia je jednoduchá a teda pochopiteľná aj pre nás – mužov. Do ruky sadne ako uliaty, skvele sa drží a vďaka pogumovanému povrchu sa nešmýka ani v sprche. Môžete ho teda použiť na suché, ale aj mokré holenie, týmto faktom som zistil skutočnosť, že tento strojček je vodotesný.

Ako tento zázračný stroj holí?

OneBlade zastriháva, tvaruje, ale aj holí. Ponúka rôzne úpravy fúzov. Dokáže skrátiť fúzy v rôznych dĺžkach. Pri tomto zastrihávači sú 3 rôzne násadky, ktoré skrátia Vaše fúzy na 1,3mm, alebo 5mm.

Vďaka obojstrannému britu je tvarovanie fúzov naozaj pohodlné a veľmi presné. Holiť sa dá do smeru rastu fúzov, ale aj do protismeru bez akéhokoľvek porezania, a to vďaka oblým špičkám britu.

Na strojček netreba vyvíjať veľký tlak, pretože v takejto situácií by mohol strojček pleť podráždiť. Výrobcovia si dali záležať na výkyvnej holiacej hlave, ktorá presne kopíruje obrysy tváre a umožňuje pohodlné zastrihávanie fúzov aj na ostrých líniách tváre.

Budete prekvapení, ale s týmto zariadením skrátite fúzy na úplne minimum. Ak aj fúzy rastú vzpriamenej polohe, holenie bude tiež hračka a budete si ho pochvaľovať, pretože sním nebudete mať žiaden problém. Úprava kotliet, briadky, fúzov alebo ktorejkoľvek časti je v porovnaní s inými zastrihávačmi presná a komfortná.

Ako dlho Vám OneBlade vydrží robiť spoločnosť?

Určite je každý zvedavý na výdrž batérie. V prípade, že strojček potrebuje nabiť, sám upozorní majiteľa zablikaním diódy. Na nabitie Vášho zeleného pomocníka musíte počkať 8 hodín, navrhujem nabíjať počas noci. Strojček sa Vám za to odvďačí a vydrží sa Vám „venovať“ až 45 minút.

Philips OneBlade a jeho hlučnosť

Toto zariadenie nie je úplne najtichšie. Hlasno bzučí, čo začne byť po chvíľke otravné. Ale čo nevydržíte pre lepší vzhľad vašich fúzov.

Určite ťa zaujíma, koľko zaplatíš za OneBlade?

Cena strojčeka Philips OneBlade v základnej verzii sa pohybuje okolo 50 eur. Nevyhnete sa však výdavkom za výmenné hlavice. Balenie náhradných hlavíc po dvoch vás vyjde asi tak na 30 eur. Pri novom Philips OneBlade modeli QP2520/30 však nájdete jednu náhradnú hlavicu, takže sa oň nemusíte až 8 mesiacov starať.

Ako sa starať o zeleného miláčika?

Čistenie tohto strojčeka je veľmi jednoduché. Brit, hrebene aj samotný strojček stačí len opláchnuť vodou, vyklepať zachytené fúzy a máte strojček pripravený na ďalšie používanie. Údržba je jednoduchšia ako v prípade žiletkového holiaceho strojčeka. Brity však nie sú večné a je potrebné ich meniť každé 4 mesiace. Brit Vám vydrží na približne 30 holení. Vymeníte ho stlačením tlačidla pod hlavou holiaceho strojčeka. Určite ste zvedaví či sú brity lacné, avšak musím povedať, že nie nie sú! Všetci však vieme, že za kvalitu treba aj zaplatiť.

Pre koho je OneBlade?

Pre všetkých určite nie! OneBlade je nevhodný pre tých, ktorých trápia príliš hrubé a priliehavé fúzy. Ale tí, ktorí sa viac zameriavajú na detailing a úpravu fúzov je však toto zariadenie výbornou voľbou a kúpu určite nebudete ľutovať. Ak máte radi strnisko, tak OneBlade je práve pre Vás. Investícia do tohto holiaceho strojčeka nie je závratná, preto určite stojí za vyskúšanie.

Môj pocit spokojnosti potvrdil aj pozitívny ohlas okolia a preto skutočne odporúčam vyskúšať Philips OneBlade QP2520/30.

Plusy Mínusy
Možnosť holenia aj zastrihávania v jednom strojčeku Dlhšia doba nabíjania
Kvalitná protišmyková úprava. Použitie v sprche Hlasná prevádzka
Jednoduché ovládanie Veľa neporiadku. Fúzy odlietavajú od žiletky
Veľmi bezpečný pri použití na citlivých a zle dostupných miestach. Malý, ľahký, spratný x
Recenzia: Philips OneBlade QP2520/30
5
Galéria
Zdroj: Philips

(PR) – Za obsah a fotografie zodpovedá objednávateľ tejto správy

Zdroj: Philips
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM