Eliška Šándorová Rôzne

Aj krátke stretnutia vedia zanechať hlboký dojem: Hľadá sa tajomná kráska z Lučenca!

Veríte v lásku na prvý pohľad? Niekedy stačí pár minút, krátky rozhovor a vy TO akosi cítite. A ste ochotný urobiť čokoľvek...

Ilustračný obrázok k článku Aj krátke stretnutia vedia zanechať hlboký dojem: Hľadá sa tajomná kráska z Lučenca!
2
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk , TASR

Hoci žijeme v dobe virtuálnej reality a internetových zoznamiek, niet nad emócie z osobných stretnutí. Stačí pár minút, milých slov a vy TO niečo jednoducho cítite.

Nie, nemusí ísť hneď o ružové sny z romantických filmov. Možno z toho vznikne priateľstvo, kamarátstvo dvoch ľudí, spoločný obchod či iba spoznanie niekoho nového. Čo v prípade, keď o druhom vlastne nič neviete a vaše cesty sa rozišli? Ste ochotný urobiť čokoľvek… A my tomu radi dopomôžeme!

Do redakcie sa nám s prosbou o pomoc pri netradičnom pátraní ozval čitateľ Jozef z okresu Gelnica, ktorý z takéhoto krátkeho stretnutia hľadá „skvelú žienku z Lučenca“.

(Úprimne, ženská časť našej redakcie „závidela“, prečo aj ich nikto tak romanticky nehľadá :-)

„Stretol som minulý týždeň vo Vyšných Ružbachoch na rekondičnom pobyte vyššiu krásnu čiernovlásku z Lučenca, veľmi milú ku všetkým. Spoznal som ju na chodbe pri oxygonterapii. Bolo to niekoľkominútové stretnutie, ale stačilo na to, aby mi ostala v hlave. Žiaľ, nestihol som sa jej opýtať na meno. Naše cesty sa rýchlo rozišli, v sobotu išla do Bardejova, ja som musel odísť súrne domov,“ opisuje Jozef.

Toto krátke a sympatické stretnutie v ňom zanechalo dojem, a on sa rozhodol hľadať. Jediné, čo o neznámej kráske vie, že je z Lučenca a pracuje ako lektora niekde v múzeu.

Ak si myslíte, že ju poznáte (alebo ňou ste :-), napíšte nám do správy na náš facebook. Veď ako sa hovorí, duše, ktoré sa majú stretnúť, sa nájdu…

Celú prosbu nášho čitateľa nájdete v galérii.

Ilustračné foto: Boris Macko/Dnes24.sk

Prosba pri hľadaní Lučenčanky
2
Galéria
Zdroj: Boris Macko
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM