Rôzne

Známe miesta zachytené na zaujímavých záberoch: Tieto FOTKY z breznianskeho regiónu vás dostanú

Niektoré fotky by neboli ničím zvláštne, keby autor nezvolil vhodnú kompozíciu a nezapojil aj svojho umeleckého ducha. Práve niekoľko originálnych záberov sa podarilo fotografom cvaknúť aj v Brezne a jeho blízkom okolí. Teraz bojujú o hlasy v celoslovenskej súťaži.

Ilustračný obrázok k článku Známe miesta zachytené na zaujímavých záberoch: Tieto FOTKY z breznianskeho regiónu vás dostanú
Zdroj: Dnes24.sk

K letu bezpochyby patrí zachytávanie spomienok a zážitkov na telefóny, či foťáky. Slnečné dni, oddych na záhrade, či kúpalisku, ale aj potulky mestom. Aj v Brezne sa určite máme čím pýšiť. A práve túto pýchu a osobitosť svojho regiónu môžete ukázať na svojich fotografiách.

Fotky z Brezna a jeho okolia poslali do súťaže aj autori pod pseudonymami mihalzRS, paloLM, Jardo´87, patty444, marosina, zuz7 a Vladovec. Ich fotky sa teraz uchádzajú aj o vaše hlasy. Ak sa vám niektorá z nich páči, môžete jej pridať hlas TU.

Krajší deň vám vyčaria aj zábery z Breznianskeho regiónu, no nevynechajte ani tie najzaujímavejšie z celého Slovenska.

Súťaž sme spustili s našim partnerským webom ephoto a hrá sa naozaj o super ceny. Téma je rozsiahla, preto do súťaže môžete posielať fotografie, ktoré zachytávajú prírodné krásy vášho okolia, život vo vašom regióne/meste, alebo zaujímavosti, ktoré ho charakterizujú. Pravidlá súťaže a hlasovania nájdete tu. Termín pre pridávanie fotografií do súťaže platí do 31.08.2015.

Parádne zábery z nášho mesta a blízkeho okolia
8
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM