Aktualizované Tomáš Batiz Rôzne

Lyžiari sa na Chopku budú vyzliekať: V Tatrách sa pôjde do bikín

Lyžovačka v bikinách, Veľká noc na folklórnu nôtu, či exotika v bazénoch. Oslava jari v Tatrách bude bohatá na vysokohorské zážitky, ale aj na pôvodné tradície.

Ilustračný obrázok k článku Lyžiari sa na Chopku budú vyzliekať: V Tatrách sa pôjde do bikín
Zdroj: Tatry Mountain Resorts

Štedrý veľkonočný program o týždeň neskôr prinesie na lyžiarske svahy zaujímavé momenty plné príjemného rozptýlenia, jarného oddychu a chytania bronzu v bikinách, či bláznivej jazdy v karnevalových maskách. Atmosféra sviatkov sa prostredníctvom symbolov jari prenesie aj do tatranských hotelov a liptovského Aquaparku Tatralandia.

Jarnú lyžovačku pod Chopkom už tradične vítajú Liptáci v bikinách. „Obľúbený masový zjazd v plavkách prinesie v sobotu 26. marca na biele zjazdovky zaručenú zábavu a súťaž o zaujímavé ceny s Andrejom Bičanom. Oslava jari pokračuje aj v noci v hudobnom klube Happy End na after party s Adamom Ďuricom,“ informuje hovorkyňa TMR Zuzana Fabianová.

Odskočiť si zo slnečných svahov do tropického sveta Tropical Paradise môžu všetci milovníci exotického relaxu. V Aquaparku Tatralandia sa uskutoční netradičná Veľkonočná oberačka ananásov. Spolu s profesionálnym animačným tímom sa budú hľadať zatúlané ananásy a šikovnosť svojich rúk si návštevníci otestujú v tvorivých dielňach.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM