Tlačové správy

SÚŤAŽ: Oblečte sa do značkového! Len teraz s možnosťou VYHRAŤ

Radi nosíte kvalitné značkové oblečenie? V e-shope Shopline.sk nájdete obľúbené modely obuvi a športového oblečenia overených značiek, streetwear aj športovú eleganciu. Navštívili sme jeho kamennú predajňu v Brezne. Prečítajte, čo všetko sme v nej našli a VYHRAJTE ZĽAVU NA NÁKUP.

Ilustračný obrázok k článku SÚŤAŽ: Oblečte sa do značkového! Len teraz s možnosťou VYHRAŤ
Zdroj: Dnes24.sk

Aj vy patríte medzi ľudí, ktorí uprednostňujú kvalitné športové oblečenie a obuv? Máme pre vás tip, kde ho nakúpiť. Adidas, Nike, Puma, Reebok, Tommy Hilfiger, Ecco, Clarks, GinoRossi, CAT, Salomon. Všetky tieto osvedčené značky nájdete v e-shope ShopLine.sk.

Vyberte si spomedzi športového, elegantného i streetwear oblečenia, obuvi i doplnkov. E-shop ponúka výhradne osvedčený sortiment, odskúšaný na slovenskom trhu!

Predajňu nájdete aj v Brezne

Shopline.sk má svoju kamennú prevádzku aj v našom meste. Príďte si vyskúšať a prezrieť bohatú ponuku do obchodu v rohovej budove na križovatke ulíc Hradby2 a ČSA.

Nechce sa vám vystrčiť ani päty z domu? Tak kliknite na ShopLine.sk a hľadajte značkové vychytávky z pohodlia domova. Tovar sa expeduje do 24 hodín, resp. do 1 týždňa, pokiaľ nie je na sklade. Ak chcete ušetriť na poštovnom a balnom, na predajni máte aj možnosť priameho odberu. Výhodou je, že ak zistíte, že vybraná veľkosť či strih nezodpovedajú vašim predstavám, tovar jednoducho ostáva na predajni a v prípade záujmu vám bude objednaný tovar nový – odpadá tak riziko prípadných výdavkov na vrátenie tovaru, čím šetríte čas aj peniaze.

Vždy platíte internetové ceny

ShopLine.sk spája výhody internetového predaja a kamenných obchodov. V obchode v Brezne máte možnosť tovar si reálne pozrieť a vyskúšať, no zaplatíte zaň len internetové ceny, ktoré sú vždy nižšie ako v klasických kamenných obchodoch.

Výhodné ceny, zákazníkmi overená kvalita a pestrý sortiment. Navštívte www.shopline.sk a presvedčte sa sami. Ak chcete byť informovaní o aktuálnom tovare či novinkách, môžete navštíviť aj FaceBookovú verziu obchodu.

SÚŤAŽ: Traja z vás majú možnosť vyhrať zľavu z nákupu!

Zodpovedaním súťažnej otázky a zaslaním odpovede na leitmanova@global24.sk budete zaradení do žrebovania o zľavu z nákupu v ShopLine.sk. Traja výhercovia získajú:

1. Zľavu z nákupu v hodnote 20%
2. Zľavu z nákupu v hodnote 15%
3. Zľavu z nákupu v hodnote 10%

Správne odpovede posielajte do 17.11.2013. Po tomto termíne budú odpovede zaradené do žrebovania a následne budú vyhlásení výhercovia súťaže.

Súťažná otázka
Aká je minimálna hodnota nákupu pre poštovné zdarma?

Odpoveď na ňu nájdete na www.shopline.sk. Veľa šťastia!*

* Každý, kto sa zapojí do súťaže, prehlasuje, že vyplnením a zaslaním údajov prostredníctvom e-mailu poskytuje tieto údaje dobrovoľne prevádzkovateľovi webu a organizátorom súťaže a to za účelom marketingu. Zároveň súhlasí, aby prevádzkovateľ webu i organizátori súťaže zhromažďovali tieto údaje v nevyhnutnom rozsahu v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.

foto: shopline.sk

SÚŤAŽ: Oblečte sa do značkového! Len teraz s možnosťou VYHRAŤ
12
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM