Kristína Kožiaková Správy

Posledných 7 dní v Brezne v kocke: TOP 5 najčítanejších článkov

Nestíhali ste sledovať dianie uplynulého týždňa? Pripravili sme pre vás prehľad článkov, ktoré ľudí zaujali najviac. Ktoré to sú?

Ilustračný obrázok k článku Posledných 7 dní v Brezne v kocke: TOP 5 najčítanejších článkov
Zdroj: Dnes24.sk

Oprava parkoviska pred nemocnicou

Rozbitá cesta pred nemocnicou, ktorá bola tŕňom v oku mnohých Brezňanov je už minulosťou. Čo všetko v areáli sa dočkalo rekonštrukcie? Viac sa dočítate v článku.

Rekonštrukcia cesty na Horehroní

Obmedzenia pri obci Polomka budú už čoskoro minulosťou. Stavba, ktorá strpčuje život mnohým vodičom, by aj napriek predĺženiu mala byť dokončená už v najbližších mesiacoch. Známa Route 66 pri obci Polomka sa prerába od marca roku 2015. Podľa najnovších informácií zo Slovenskej správy ciest sa termín odovzdania predĺži.

Parádny úlovok

Vášnivý hubár Ladislav sa podelil o svoj úlovok, ktorý našiel v oblasti Tálov. Súradnice náleziska však prezradí, len po splnení špeciálnej podmienky. Aká je?

Stretnutie Velorexov

Stretnutie veteránov, ktoré potešia oko nejedného motoristu. Velorex, alebo inak nazývaný Hadraplán, je dnes už auto dýchajúce históriou. " Kde všade sme ich mohli obdivovať?":http://brezno.dnes24.sk/…orexy-245661

Nové parkovacie miesta

Mnohí vodiči v meste hromžia, že nemajú kde zaparkovať. Situácia v Brezne sa však predsa o čosi zlepšila. Dočkáme sa ešte v tomto roku nových parkovacích miest? Na podrobnejšie informácie sme sa pýtali riaditeľa Technických služieb mesta Brezna. .

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM