Tlačové správy

Nová lovestory v našich kinách: Veľká májová súťaž o lístky!

Prichádza máj, lásky čas, a s ním romantická novinka na našich filmových plátnach. Mrknite trailer a súťažte s nami o voľné lístky do kina.

Ilustračný obrázok k článku Nová lovestory v našich kinách: Veľká májová súťaž o lístky!
5
Galéria
Zdroj: CinemArt

Raphael vedie dokonalý život. Je slávnym spisovateľom, čitatelia ho obdivujú, milujúca a krásna žena ho podporuje. Ale to len do osudného večera, keď to v ich vzťahu trochu zaškrípe. Druhý deň ráno sa Raphael zobudí do úplne iného, alternatívneho sveta, v ktorom musí nanovo bojovať o svoju životnú lásku.

Zobudiť sa do iného sveta…

Keď sa Raphael a Olívia stretli mali obaja osemnásť rokov, bola to láska na prvý pohľad a začiatok veľkého milostného príbehu. Nezištne sa vzájomne podporujú pri naplňovaní svojich vášní, on je spisovateľ a ona klaviristka. Ako to vyzerá o desať rokov neskôr? Sú už manželmi, ale vášne a vzájomného porozumenia je medzi nimi už veľmi málo. Zatiaľ čo Raphael píše úspešné bestsellery, Olívia oželela vlastnú sólovú hudobnú kariéru, v ktorej ju jej manžel ohromený vlastným spisovateľským úspechom podporoval čoraz menej a menej. Jedného večera si Olívia prestane byť istá, či ju Raphael ešte miluje.

Nasledujúce ráno sa Raphael prebúdza sám a čaká ho poriadny šok. Prepadne sa totiž do paralelného sveta, v ktorom žije úplne iný život. Olíviu v ňom nikdy nestretol, tá je teraz slávnou klaviristkou. On nie je spisovateľ, ale obyčajný učiteľ literatúry. Na hrudi má záhadné tetovanie s nápisom „ping“ a uvedomí si, že bez Olívie nedokáže žiť. Musí urobiť všetko preto, aby si jej lásku opäť získal a predovšetkým si ju zaslúžil. Jeho jedinou výhodou je, že ju z predchádzajúceho života dokonale pozná, vie, čo má rada, čo jej vadí a čo naopak miluje. V snahe získať po druhýkrát Olíviino srdce mu pomáha jeho najlepší kamarát, ktorý má na prsiach pre zmenu vytetované slovo „pong“.

Hráme o lístky

S filmom Láska na druhý pohľad súťažíme! Otestujte, či pri vás stojí šťastena. Ani nie minútka vášho času, jediná odpoveď a voľné lístky do kina môžu byť vaše.

Súťažná otázka: S akým záhadným slovom vytetovaným na hrudi sa zobudí hlavný hrdina filmu, Raphael?

Súťaž bola ukončená. Zapojením sa do súťaže ste súhlasili s podmienkami súťaže.

Video: CinemArt - / Zdroj: YouTube.com
Zdroj: CinemArt
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM