Katarína Oravská Samospráva

Ďalšie mestské zastupiteľstvo: Poslanci aj o plate primátora, chýbať nebude ani poslanec Kaník

V pondelok sa uskutoční ďalšie zasadnutie mestského zastupiteľstva. Poslanci budú rokovať o viacerých dôležitých bodoch. Rokovania sa zúčastní aj poslanec NR SR Ľudovít Kaník. My budeme pritom.

Ilustračný obrázok k článku Ďalšie mestské zastupiteľstvo: Poslanci aj o plate primátora, chýbať nebude ani poslanec Kaník
Foto: Katarína Oravská

Jednou z tém rokovania mestských poslancov bude aj zmena rozpočtu mesta na rok 2013. Riešiť sa budú tiež otázky nakladania s majetkom mesta, činnosť Technických služieb, Mestského kultúrneho strediska a Mestského športového klubu Brezno. Preberie sa aj hospodárenie viacerých spoločností, napr. mestských lesov či nemocnice. Hlavná kontrolórka prinesie správy z finančných kontrol. Okrem iného sa prerokuje aj žiadosť Hokejového klubu Brezno o poskytnutie dotácie a plat primátora.

Pondelkového rokovania mestského zastupiteľstva v Brezne sa zúčastní aj poslanec Národnej rady Slovenskej republiky Ľudovít Kaník. V úmysle má hovoriť o práci v NR SR, prípadne diskutovať na témy, ktoré budú zaujímať poslancov zastupiteľstva.

Sledujte témy mestského zastupiteľstva na stránke www.brezno24.sk.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM