Katarína Oravská
Futbal
KOMPLETNÝ FUTBALOVÝ PREHĽAD: D.Lehota nadelila Beňušu sedem gólov, Sihla nestačila na Polomku
Ďalšie kolá futbalových líg priniesli nové výsledky. Prinášame vám prehľad výsledkov zápasov, ktoré odohrali mužstvá z nášho okresu.
Fortuna liga (33. kolo)
- 30.05.2015 17:15 FK Senica 3:0 ŽP Šport Podbrezová
1. AS Trenčín | 33 | 23 | 5 | 5 | 67:28 | 74 * |
2. MŠK Žilina | 33 | 20 | 9 | 4 | 68:25 | 69 ** |
3. Slovan Bratislava | 33 | 18 | 3 | 12 | 49:42 | 57 ** |
4. Spartak Trnava | 33 | 16 | 8 | 9 | 53:31 | 56 ** |
5. FK Senica | 33 | 12 | 11 | 10 | 52:50 | 47 |
6. MFK Košice | 33 | 11 | 8 | 14 | 43:48 | 41 **** |
7. MFK Ružomberok | 33 | 10 | 10 | 13 | 41:45 | 40 |
8. DAC D. Streda | 33 | 9 | 12 | 12 | 32:44 | 39 |
9. Spartak Myjava | 33 | 11 | 6 | 16 | 38:53 | 39 |
10. ViOn Z. Moravce | 33 | 8 | 8 | 17 | 27:54 | 32 |
11. ŽP Podbrezová | 33 | 7 | 8 | 18 | 32:54 | 29 |
12. Dukla B. Bystrica | 33 | 4 | 10 | 19 | 29:57 | 22 *** |
- * majster SR + účasť v LM 2015/2016
- ** účasť v EL 2015/2016
- *** vypadávajúci do 2. DOXXbet ligy
- **** zostup do 2. DOXXbet ligy pre neudelenie licencie
IV. liga skupina JUH (24. kolo)
- 31.05.2015 10:30 ŽP Šport Podbrezová (B) 5 : 0 MFK Lokomotíva Zvolen (B)
Por. | Družstvo | Z | V | R | P | Skóre | Body | +/- |
1 | ŽP Šport Podbrezová B | 24 | 16 | 2 | 6 | 68 : 25 | 50 | 14 |
2 | FK Slovenské Ďarmoty | 24 | 15 | 3 | 6 | 48 : 36 | 48 | 12 |
3 | MFK Lokomotíva Zvolen B | 24 | 14 | 5 | 5 | 44 : 33 | 47 | 11 |
4 | TJ Sklotatran Poltár | 24 | 13 | 3 | 8 | 35 : 25 | 42 | 6 |
5 | MFK Detva | 24 | 12 | 5 | 7 | 56 : 24 | 41 | 5 |
6 | JUPIE Podlavice Badín | 24 | 10 | 7 | 7 | 55 : 46 | 37 | 1 |
7 | ŠK Vinica | 24 | 12 | 1 | 11 | 33 : 37 | 37 | 1 |
8 | TJ Jednota Málinec | 24 | 11 | 2 | 11 | 43 : 65 | 35 | –1 |
9 | TJ Prameň Kováčová | 24 | 11 | 1 | 12 | 41 : 39 | 34 | –2 |
10 | MFK Revúca | 24 | 8 | 6 | 10 | 29 : 42 | 30 | –6 |
11 | FTC Fiľakovo | 24 | 8 | 2 | 14 | 42 : 35 | 26 | –10 |
12 | MFK Spartak Hriňová | 24 | 6 | 4 | 14 | 41 : 55 | 22 | –14 |
13 | FK CSM Tisovec | 24 | 4 | 4 | 16 | 26 : 51 | 16 | –20 |
14 | FC Slovan Divín | 24 | 3 | 5 | 16 | 21 : 69 | 14 | –22 |
- Z – zápasy V – výhra R – remíza P – prehra
V. liga skupina C (24. kolo)
- 31.05.2015 17:00 FK 09 Bacúch 0 : 1 TJ Sokol Medzibrod
- 31.05.2015 17:00 ŠK Hrochoť 0 : 0 ŠK Partizán Čierny Balog
Por. | Družstvo | Z | V | R | P | Skóre | Body | +/- |
1 | TJ Sokol Medzibrod | 24 | 18 | 5 | 1 | 74 : 20 | 59 | 23 |
2 | FK Šalková | 24 | 15 | 4 | 5 | 55 : 17 | 49 | 13 |
3 | TJ Tatran VLM Pliešovce | 24 | 14 | 5 | 5 | 50 : 28 | 47 | 11 |
4 | TJ Sokol Repište | 24 | 10 | 7 | 7 | 42 : 40 | 37 | 1 |
5 | ŠK Hrochoť | 24 | 9 | 8 | 7 | 30 : 35 | 35 | –1 |
6 | TJ Baník Štiavnické Bane | 24 | 10 | 2 | 12 | 46 : 52 | 32 | –4 |
7 | OŠK Lieskovec | 24 | 7 | 10 | 7 | 37 : 37 | 31 | –5 |
8 | OFK 1950 Priechod | 24 | 8 | 7 | 9 | 25 : 41 | 31 | –5 |
9 | ŠK Partizán Čierny Balog | 24 | 8 | 6 | 10 | 39 : 41 | 30 | –6 |
10 | ŠK Sásová | 24 | 7 | 8 | 9 | 35 : 44 | 29 | –10 |
11 | JUPIE Podlavice Badín B | 24 | 8 | 3 | 13 | 38 : 44 | 27 | –9 |
12 | OFK Slovenská Ľupča | 24 | 6 | 7 | 11 | 32 : 42 | 25 | –11 |
13 | FK 09 Bacúch | 24 | 5 | 2 | 17 | 26 : 51 | 17 | –16 |
14 | ŠK Voznica | 24 | 4 | 4 | 16 | 28 : 65 | 16 | –20 |
- Z – zápasy V – výhra R – remíza P – prehra
II. trieda skupina B (17. kolo)
- 30.05.2015 15:00 TJ Družstevník Šumiac 3 : 0 TJ Slovan Pohronská Polhora
- 30.05.2015 17:00 TJ Tatran Polomka 5 : 4 ŠFK Sihla
- 30.05.2015 17:00 TJ Partizán Dolná Lehota 7 : 0 TJ Slovan Beňuš
- 30.05.2015 17:10 TJ Slovan Michalová 4 : 0 TJ Mladosť Pohorelá
- 31.05.2015 17:00 – ŠK Heľpa
Por. | Družstvo | Z | V | R | P | Skóre | Body | +/- |
1 | TJ Slovan Michalová | 15 | 12 | 2 | 1 | 45 : 8 | 38 | 14 |
2 | ŠK Heľpa | 15 | 11 | 2 | 2 | 40 : 23 | 35 | 11 |
3 | TJ Mladosť Pohorelá | 15 | 9 | 2 | 4 | 34 : 24 | 29 | 8 |
4 | TJ Partizán Dolná Lehota | 15 | 9 | 1 | 5 | 44 : 23 | 28 | 4 |
5 | TJ Tatran Polomka | 15 | 5 | 4 | 6 | 26 : 25 | 19 | –5 |
6 | TJ Slovan Beňuš | 15 | 5 | 2 | 8 | 33 : 46 | 17 | –4 |
7 | TJ Družstevník Šumiac | 16 | 4 | 2 | 10 | 26 : 38 | 14 | –10 |
8 | ŠFK Sihla | 15 | 2 | 2 | 11 | 20 : 53 | 8 | –13 |
9 | TJ Slovan Pohronská Polhora | 15 | 2 | 1 | 12 | 18 : 46 | 7 | –14 |
- Z – zápasy V – výhra R – remíza P – prehra
I. trieda (24. kolo)
- 30.05.2015 17:00 TJ Tatran Čierny Balog 2 : 1 FK – 34 Brusno – Ondrej (B)
- 30.05.2015 17:00 TJ Partizán Osrblie – : – TJ ŠK Sokol Jakub
- 31.05.2015 17:00 TJ ŠK Hronec 5 : 0 TJ Mladosť Lučatín
- 31.05.2015 17:00 ŠK Selce (A) 3 : 2 OFK Slovan Valaská
- 31.05.2015 17:00 FK Sokol Braväcovo 1 : 2 TJ – Družstevník Strelníky
- 31.05.2015 17:00 FK 1928 Jasenie 1 : 1 ŠK Obecný podnik lesov Poniky
- 05.06.2015 17:30 FK Podkonice – : – FK SOKOL Nemecká
Por. | Družstvo | Z | V | R | P | Skóre | Body | +/- |
1 | ŠK Selce A | 24 | 19 | 2 | 3 | 79 : 29 | 59 | 23 |
2 | FK Sokol Braväcovo | 24 | 16 | 4 | 4 | 67 : 39 | 52 | 16 |
3 | TJ ŠK Sokol Jakub | 23 | 13 | 4 | 6 | 45 : 22 | 43 | 7 |
4 | ŠK Obecný podnik lesov Poniky | 24 | 11 | 3 | 10 | 50 : 35 | 36 | 0 |
5 | TJ Tatran Čierny Balog | 24 | 10 | 6 | 8 | 41 : 35 | 36 | 0 |
6 | OFK Slovan Valaská | 24 | 9 | 9 | 6 | 34 : 32 | 36 | 0 |
7 | TJ – Družstevník Strelníky | 24 | 8 | 8 | 8 | 32 : 33 | 32 | –4 |
8 | TJ Mladosť Lučatín | 24 | 7 | 6 | 11 | 41 : 53 | 27 | –9 |
9 | FK 1928 Jasenie | 23 | 7 | 6 | 10 | 29 : 45 | 27 | –9 |
10 | TJ Partizán Osrblie | 23 | 6 | 7 | 10 | 33 : 48 | 25 | –8 |
11 | TJ ŠK Hronec | 24 | 6 | 5 | 13 | 39 : 51 | 23 | –13 |
12 | FK SOKOL Nemecká | 23 | 6 | 3 | 14 | 31 : 51 | 21 | –15 |
13 | FK Podkonice | 23 | 5 | 4 | 14 | 24 : 54 | 19 | –14 |
14 | FK – 34 Brusno – Ondrej B | 23 | 4 | 9 | 10 | 21 : 39 | 21(-3) | –12 |
Z – zápasy V – výhra R – remíza P – prehra
Foto: ilustračné
Zdroj: Futbalnet.sk