Kristína Kožiaková Kultúra

Info o jarmoku, ktoré sa oplatí vedieť vopred: Cez tieto ulice to autom ani neskúšajte, aké budú kolotoče? Prvé FOTO

V Brezne je už čulý ruch, všetko vypukne vo štvrtok. Niektoré stánky aj kolotoče si už ale našli svoje miesto. Pozrite prvé foto z ulíc, a aj to do kedy sa môžete na jarmoku občerstviť a zabaviť.

Ilustračný obrázok k článku Info o jarmoku, ktoré sa oplatí vedieť vopred: Cez tieto ulice to autom ani neskúšajte, aké budú kolotoče? Prvé FOTO
Foto: Kristína Kožiaková / Zdroj: Dnes24.sk

Čo sa bude diať na Ondrejskom jarmoku, ktorý sa koná v Brezne už po 527. krát sme vás už informovali. Vo štvrtok to všetko vypukne. Jarmok potrvá do soboty a už dnes je na námestí rušno. Objavujú sa prvé stánky, stavajú sa kolotoče a atrakcie. (Pozrite si fotogalériu)

„Už tradične si budú musieť motoristi dať pozor na uzávierku niektorých ulíc,“ prezradila nám Kvetoslava Ďuriančíková z odboru služieb občanom a vnútornej správy mestského úradu.

Podľa informácií z radnice bude počas jarmoku úplná uzávierka týchto ulíc:

  • Námestie gen. M.R. Štefánika obojstranne,
  • ulica Boženy Němcovej,
  • Laskomerského ulica
  • časť ulice Malinovského od križovatky s ul. Laskomerského po ul. Boženy Němcovej.

Kolotoče a atrakcie sú sústredené na parkovisku pred hotelom Ďumbier. „Zábavné zariadenia budú sprístupnené v časoch od 8:00 do 24:00 počas štvrtku a piatku, v sobotu sa zabavíte do 16-tej hodiny,“ informovala nás Ďuriančíková.

„Okrem detských kolotočov bude aj tradičný autodrom,“ podľa je slov v tomto roku pribudne horská dráha, boster, strašidelný zámok, break dance a herňa.

Vo štvrtok aj v piatok si nakúpite do 20:00, v sobotu už len do 16:00. Pri stánkoch s občerstvením sa mnohí zdržia o čosi dlhšie lebo vo štvrtok aj v piatok sa zavrú s úderom polnoci. V sobotu sa občerstvíte do 16:00.

Na námestí je už rušno: Kolotoče sa rozkladajú na tradičnom mieste
9
Galéria
Foto: Kristína Kožiaková / Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM