Obľúbená hra Na koho to slovo padne v Bystrici: Známi herci a komici to poriadne roztočia, SÚŤAŽ o lístky!

Jedna z najúspešnejších slovenských divadelných hier postavená na pätici oduševnených výkonov prichádza na naše pódium! A zhostia sa vaši obľúbení herci z televíznych obrazoviek a divadiel.

Ilustračný obrázok k článku Obľúbená hra Na koho to slovo padne v Bystrici: Známi herci a komici to poriadne roztočia, SÚŤAŽ o lístky!
Zdroj: PR

Lukáš Latinák, Juraj Kemka, Marián Miezga, Róbert Jakab a Vladimír Kobielsky sa predstavia v grotesknom príbehu piatich indivíduí uzavretých v jednej miestnosti v spoločnosti jedného revolvera. Kto ho má, ten má moc. Avšak každý má o nej svoju vlastnú predstavu. Predstavenie, ktoré sa môže pýšiť cenou DOSKY ako Objav sezóny, vypáli jeden gag za druhým, až kým nepadneme od smiechu.

Inscenácia Na koho to slovo padne pôvodne vznikla ako ročníková práca na Vysokej škole múzických umení pred dvadsiatimi rokmi. Naštudovali ju piati mladí herci Latinák, Kemka, Miezga, Jakab a Kobielsky v réžii Petra Mankoveckého. Dramaturgiu vytvoril Peter Pavlac, autorom pôvodnej hry je maďarský spisovateľ, dramaturg a dramatik Gábor Görgey. Za dve desaťročia precestovala inscenácia svet a s úspechom ju uviedli v USA, Austrálii, Srbsku, Maďarsku či vo Francúzsku.

Kedy: pondelok 2.10.2017 o 19:00 hod.
Miesto: Aula SZU, Bernolakova 8, Banská Bystrica
Vstupenky: ticketporal.sk

Udalosť na Facebooku

Vďaka organizátorom podujatia ste mali možnosť zapojiť sa do súťaže na predstavenie Na koho to slovo padne. 2 vstupy na predstavenie vyhráva Ján Vrtiak.

Zapojením sa do súťaže ste súhlasili s podmienkami súťaže.

Zdroj: PR

Odporúčame

Tento článok nie je možné komentovať.